Legalna agencja?

Odpowiedz

:
Aby zapobiec automatycznym rejestracjom, wymagamy, żebyś wpisał oba podane słowa do pola tekstowego umieszczonego pod nimi.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Legalna agencja?

Re: Legalna agencja?

Post przez Iwona470 » Wt, 6 lut 2018, 21:40

Poszukaj ich w necie, moja firma Procare działa już dosyć długo i sama też nie poszłabym do firmy krzak. Dużo mówi też sam sposób kontaktu z firmą, ich strona internetowa itd.

Citalopram Propecia

Post przez HaroGymnSern » Pt, 15 wrz 2017, 07:43

Propecia Customer Service cialis isotretinoin website next day store by money order
Generic Adderall Buy Canada
Kamagra Legal <a href=http://cialtobuy.com >cialis buy online</a> Generic Levitra From Canada

Re: Legalna agencja?

Post przez Pocztówka » Pt, 19 maja 2017, 13:19

Jest taki rejestr agencji zatrudnienia, gdzie można to łatwo sprawdzić - KRAZ.
Dużo jest tam legalnie działających, zarejestrowanych firm. :)

Re: Legalna agencja?

Post przez Tamara31 » Cz, 20 kwi 2017, 13:01

A agencję LaxoCare , o tę tu ktoś zna? Mieliście okazję wyjeżdżać za ich pośrednictwem? No i czy korzystał ktoś z Was z kursu jezyka angielskiego jaki oferują? Jesli tak, to jak bylo?

Re: Legalna agencja?

Post przez GoWork » Pn, 6 lut 2017, 16:09

Zapraszam do kontaktu, warto nas sprawdzić. :) Gowork, 786196934

Re: Legalna agencja?

Post przez helenahelena » Śr, 14 gru 2016, 23:17

Wlasnie dzis wrocilam z kontraktu z Niemiec.Jestem zadowolona.Jechalam przez firme Promedica 24.Polecam, oferuja dobre zarobki

Re: Legalna agencja?

Post przez helenahelena » Cz, 24 lis 2016, 23:36

Polecam prace legalna poprzez firme posredniczaca. Ja wyjezdzalam juz 3 razy przez [usunięte ze względu na reklamę // Admin], niedlugo znow jade na kontrakt z tej firmy. Oferuja dobre zarobki

Re: Legalna agencja?

Post przez OpiekunkaKraków » Pt, 27 maja 2016, 08:55

Polecam agencję A&J Partners. Jest całkowicie legalna, godna zaufania. Posiada wpis KRS, można to łatwo sprawdzić w internecie.

Re: Legalna agencja?

Post przez Foltynka » Cz, 11 lut 2016, 12:10

Łatwo sprawdzisz, KRS, zobacz czy mają stronę internetową, jakie sa opinie i czy są łatwo dostępni. Znałam jedną opiekunkę która pojechała z jakąś małoznaną firmą i miała potem same problemy , nie dość że mało kaski to jeszcze z ubezpieczeniem kręcili. Teraz jeździ z tą samą firmą co ja, bo ją przekonałam i jest zadowolona, bo teraz wszystko legalnie i na papierze. Nawet na pauzie jest zus płacony. Firma jest wiarygodna, organizowała nawet spotkania opiekunek, przy ciastku i kawie sobie można było porozmawiać z innymi babeczkami na pauzie :) Super to było! Bardzo fajne babki! I taki czas miło spędzony:) ostatnio jak pytałam tam w firmie, to mówili że znowu będą niedługo, wtorki zmedipe nazywały się te spotkania chyba.

Re: Legalna agencja?

Post przez miki78999 » Cz, 26 lis 2015, 15:11

Jako opiekunka osób starszych pracuję już od dłuższego czasu. Ja wybrałam firmę [link usunięty ze względu na reklamowy charakter/Admin] i z pewnością mogę ją polecić każdemu. Solidna płaca, wypłata zawsze na czas i pomoc w załatwianiu wszelkich formalności. Właśnie tak powinno być wszędzie.

Góra

cron