Praca na czarno - jakie jest ryzyko?

Odpowiedz

:
Aby zapobiec automatycznym rejestracjom, wymagamy, żebyś wpisał oba podane słowa do pola tekstowego umieszczonego pod nimi.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Praca na czarno - jakie jest ryzyko?

Re: Praca na czarno - jakie jest ryzyko?

Post przez Magda_opiekunka » Śr, 22 lis 2017, 21:20

Dokładnie – może się coś stać i co wtedy? Ja już z wieloma pośrednikami współpracowałam, nie zawsze było kolorowo, ale to i tak sto procent lepsze niż praca na czarno. Sprawdzam nowe firmy (np. obecnie ProCare), każda ma swoje plusy i minusy, ale jednak firma to firma. W tej ProCare masz umowę, masz koordynatora, zawsze możesz się do kogoś zwrócić. A na czarno? Do kogo się zwrócisz jak coś się stanie?

Re: Praca na czarno - jakie jest ryzyko?

Post przez 123iwona » Wt, 25 lip 2017, 10:13

Serio w tych czasach jeszcze ktoś ryzykuje
prace na czarno? Nie boicie się ze cos wam się
stanie i będzie problem? Ja mam pośrednictwo
procare24, wszystko załatwione, transport
podstawiony, te wszystkie skomplikowane
papierki itd. Poza tym wyplata na czas zawsze
mam jakas podstawe żeby wyegzekwować
swoje naleznosic.

Re: Praca na czarno - jakie jest ryzyko?

Post przez helenahelena » Śr, 23 lis 2016, 21:56

Dlaczego na czarno, sa firmy odpowiednie. Jestem zatrudniona w [usunięte ze względu na reklamę // Admin], wyjezdzam niedlugo na kontrakt. Dobre zarobki.
[usunięte ze względu na reklamę // Admin]

Re: Praca na czarno - jakie jest ryzyko?

Post przez gosc » So, 6 lut 2016, 14:03

taak, ale złapana tyle zapłaci kary co zarobiła. Znam taki przypadek. Osobiście pracuje na gewerbie i nie narzekam, mam agencję niemiecką i z niczym problemów nie mam, stawka zawsze powyżej 50 dnówka. Początek też był na czarno, ale dostawałam takie zlecenia, że można było ryzykować, ale stwierdziłam, że wiek nie ten żeby bez ubezpieczenia.

Re: Praca na czarno - jakie jest ryzyko?

Post przez ludzik34 » N, 24 sty 2016, 12:55

Przecież na czarno pracuje się w systemie wypłat tygodniowych, więc w najgorszym razie nie dostanie się pieniędzy za jeden tydzień.

Re: Praca na czarno - jakie jest ryzyko?

Post przez Agata » Śr, 21 paź 2015, 10:30

tes napisał(a):Ja pracuję w [proszę nie używać nazw firmy poza tematami o opiniach. Dziękuję /Admin] i jestem w miarę zadowolona-W Niemczech pracując nielegalnie można zapłacić wysoką karę- nie tylko ty, ale również rodzina.Pracując jako opiekunka za pośrednictwem agencji masz pewność,że wynagrodzenie dostaniesz regularnie,a w razie problemów z podopiecznym możesz zgłosić się do swojego koordynatora o pomoc i wsparcie.:)

Moja koleżanka 2 lata temu miała taką sytuację, że właśnie ktoś z sąsiadów zaskarżył, że rodzina zatrudnia opiekunkę na czarno. Tyle co zarobiła - straciła.

Re: Praca na czarno - jakie jest ryzyko?

Post przez tes » Wt, 20 paź 2015, 14:30

Ja pracuję w [proszę nie używać nazw firmy poza tematami o opiniach. Dziękuję /Admin] i jestem w miarę zadowolona-W Niemczech pracując nielegalnie można zapłacić wysoką karę- nie tylko ty, ale również rodzina.Pracując jako opiekunka za pośrednictwem agencji masz pewność,że wynagrodzenie dostaniesz regularnie,a w razie problemów z podopiecznym możesz zgłosić się do swojego koordynatora o pomoc i wsparcie.:)

Re: Praca na czarno - jakie jest ryzyko?

Post przez Jolka » Wt, 20 paź 2015, 10:04

Ja 2 tyg. temu korzystałam z karty EKUZ, bo złapało mnie na wyjeźdzoe ostre zapalenie migdałków i bez antybiotyków ból był nie do opisania. Nie dało się nic robić. Także nie wyobrażam sobie pracy na czarno.

Re: Praca na czarno - jakie jest ryzyko?

Post przez aleksa.77 » Pt, 16 paź 2015, 18:49

Oj ten Admin przeszkadza w zrozumieniu :( . Nie ładnie tak :( .

Re: Praca na czarno - jakie jest ryzyko?

Post przez ewa » Pt, 16 paź 2015, 10:11

I kolejny raz się nie dowiem z jaka firmą jeździcie i jesteście zadowoleni :mrgreen: Może napisz coś w tym dziale "opinie o firmach"

Góra

cron