Nietrzymanie moczu

Odpowiedz

:
Aby zapobiec automatycznym rejestracjom, wymagamy, żebyś wpisał oba podane słowa do pola tekstowego umieszczonego pod nimi.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Nietrzymanie moczu

Re: Nietrzymanie moczu

Post przez Ekspert TENA Lady. » Pn, 24 sie 2015, 11:31

To prawda, odpowiednie zabezpieczenie to podstawa, kiedy podopieczna zmaga się z nietrzymaniem moczu. Schorzenie to dotyka wielu kobiet w różnym wieku, a większość z nich to osoby starsze, niejednokrotnie leżące. Aby zadbać o ich komfort i lepsze samopoczucie, warto sięgnąć po specjalistyczne wkładki i podpaski TENA Lady. Dostępne w wielu rozmiarach i poziomach chłonności, pozostają suche nawet w przypadku wysokiej skali dolegliwości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego, przykrego zapachu. Aby dobrać rozmiar i chłonność odpowiedni dla takiej osoby, można skorzystać z możliwości zamówienia bezpłatnej próbki TENA Lady na stronie http://www.tena.pl/kobiety/produkty/bezplatna-probka.

Jeżeli mają Panie jakieś pytania na temat TENA Lady, bardzo chętnie opowiem o nich więcej.

Pozdrawiam,
Ekspert TENA Lady

Re: Nietrzymanie moczu

Post przez igaska74 » Pn, 6 lip 2015, 16:07

Nic nie jest straszne jak ma się odpowiedni sprzęt :)

Re: Nietrzymanie moczu

Post przez ola » Pt, 3 lip 2015, 11:22

Ja też się opiekowałam taką osoba, ale dla mnie jakimś dużym problemem to nie było bo kobieta miała wkładki tena lady extra i extra plus na noc, to nawet nie było czuć nieprzyjemnego zapachu tak one go skutecznie zatrzymywały

Re: Nietrzymanie moczu

Post przez Robak » Pn, 8 cze 2015, 18:32

gorzej jak natrafi się na dziadka z inkontynencją, który za żadne skarby nie chce ubrać pieluchy. Miałem taki przypadek niedawno. Musiała interweniować rodzina dziadka i lekarz. Dopiero jakoś się udało.

Re: Nietrzymanie moczu

Post przez Aneta » Pn, 8 cze 2015, 08:21

Ciężki temat, ale jaki ludzki. Opiekowałam się Babcią z inkontynencją, to jest spore wyzwanie. Natomiast Babcia była bardzo zabawnym człowiekiem, że przychodziło mi to łatwiej - w każdej tego typu sytuacji potrafiła znaleźć coś śmiesznego. Czasem się zastanawiałam czy ja jestem dla niej czy ona dla mnie. Moim zdaniem da się każdy temat ogarnąć, wszystko zależy od podejścia :)

Re: Nietrzymanie moczu

Post przez sonia » Cz, 30 kwi 2015, 21:41

No ale właśnie musisz wstawać. Ja miałam ten komfort, że nie musiałam w nocy wstawać bo podopieczni mieli zabezpieczenie na łóżko i pieluchę.

Re: Nietrzymanie moczu

Post przez fifi » Pt, 24 kwi 2015, 15:31

sonia napisał(a):Ja już opiekowałam się 5 osobami z NTM. Żaden problem, tylko wymagam pieluchy na noc, żeby nie było wpadek. Nie muszę wtedy wstawać w nocy i przebierać pościeli.

Moja babcia jak za duzo przed snem wypije się się zdarzy, że i w nocy musze wstac, ale pilnuje jej, żeby tyle nie piła...

Re: Nietrzymanie moczu

Post przez sonia » Pn, 20 kwi 2015, 22:35

Ja już opiekowałam się 5 osobami z NTM. Żaden problem, tylko wymagam pieluchy na noc, żeby nie było wpadek. Nie muszę wtedy wstawać w nocy i przebierać pościeli.

Re: Nietrzymanie moczu

Post przez fifi » Cz, 16 kwi 2015, 09:12

W ogólę teraz tak patrzę ile czasu minęło od mojego ostatniego wpisu, jak ten czas leci!

Re: Nietrzymanie moczu

Post przez fifi » Cz, 16 kwi 2015, 09:11

No rzeczywiście takie straszne to to nie jest, bo ja sie takic rzeczy nie boje, ale zawsze co nowe to stresuje. Ale lekarz poinstruował mnie co i jak, tyle dpbrze, że się z nim dogadać potrafiłam.

Góra

cron