Jak najczęściej znajdujecie pracę?

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Re: Jak najczęściej znajdujecie pracę?

Postprzez igaska74 » Śr, 25 mar 2015, 19:25

A ja czytałam opinie o firmach na forum i zgłosiłam się do agencji, która miała najwięcej pozytywnych opinii. Wzięłam sprawy w swoje ręce ;)
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez renia » Cz, 2 kwi 2015, 08:33

Ja też na forach, nie na jednym tylko na kilku poczytałam i tak wybrałam ;)
renia

Postprzez Justyna » Cz, 2 kwi 2015, 11:18

Ja dotarłam do agencji z polecenia koleżanki, która też wyjeżdża do Niemiec jako opiekunka. Dzięki niej nie musiałam długo szukać. A na forum trafiłam dopiero niedawno. Nawet nie wiedziałam, że tyle opiekunek korzysta z takiej komunikacji.
Justyna

Postprzez DorotaM » Cz, 9 kwi 2015, 22:43

Nie rozumiem pytania, jak to jak najczęściej znajduję? Ja znalazłam raz przez agencję. Trafiłam do niej z polecenia. A teraz pracę znajduje mi agencja a nie ja sama.
DorotaM

Postprzez helaB » Pt, 10 kwi 2015, 14:42

Wiesz Dorota, są tacy co zmieniają prace co chwila ha ha więc może do nich pytanie było :P
helaB

Postprzez aleksa.77 » Pt, 10 kwi 2015, 23:08

No tak Dorota, trafne spostrzeżenie ;) .

Ja wcześniej szukałam pracy w Polsce przez Internet, w gazetach i UP, ale od kiedy zaczęłam pracę w Niemczech to już nie muszę jej poszukiwać. Agencję znalazłam przez przypadek. Przechodziłam koło budynku siedziby i rzuciły mi się w oczy reklamy :) . Można? Można :)
aleksa.77

Postprzez kaja » Pn, 13 kwi 2015, 09:30

Aleksa to zazdroszcze. bo chyba właśnie należe do tej pchowej grupy co trafia tylko na złe agencje. Już mi się odechciewa... wracm teraz do poslki za miesiąc i rzucę chyba tym wszystkim w piz... bo ile można się użerać.
kaja

Postprzez bellA » Pn, 20 kwi 2015, 10:07

Pierwszą moja prace jako opikunka znalazłam dzięki koleżance, ona mi pomogła. Nastepną już sama, wysyłałam formularze do różnych gencji i przechodziłam procesy rekrutacyjne jeśli oddzwaniali i tak wypadło na obecną agencje.
bellA

Postprzez kotulka » Pn, 20 kwi 2015, 22:23

kaja napisał(a):Aleksa to zazdroszcze. bo chyba właśnie należe do tej pchowej grupy co trafia tylko na złe agencje. Już mi się odechciewa... wracm teraz do poslki za miesiąc i rzucę chyba tym wszystkim w piz... bo ile można się użerać.

Jakoś tak się udało. Wiesz, szczerze to dopiero jak czytam fora internetowe to dowiaduję się, że jest tyle nieuczciwych agencji co nie płacą co oszukują. Ja nie miałam ze swoją agencją żadnych problemów od samego początku
kotulka

Postprzez kaja » Wt, 21 kwi 2015, 09:18

kotulka napisał(a):
kaja napisał(a):Aleksa to zazdroszcze. bo chyba właśnie należe do tej pchowej grupy co trafia tylko na złe agencje. Już mi się odechciewa... wracm teraz do poslki za miesiąc i rzucę chyba tym wszystkim w piz... bo ile można się użerać.

Jakoś tak się udało. Wiesz, szczerze to dopiero jak czytam fora internetowe to dowiaduję się, że jest tyle nieuczciwych agencji co nie płacą co oszukują. Ja nie miałam ze swoją agencją żadnych problemów od samego początku

Kotulka a jaka to agencja jeśli można wiedziec ? :)
kaja

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Znajdź pracę