Jak najczęściej znajdujecie pracę?

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Re: Jak najczęściej znajdujecie pracę?

Postprzez Medipe- Rzeszów » Wt, 13 paź 2015, 11:06

Targi Pracy- to idealna okazja by złapać kontakt z pracodawcą. Można poznać szczegóły obejmujące pracę opiekuna osoby starszej oraz uzupełnić formularz zgłoszeniowy.

Serdecznie zapraszam na takie Targi Pracy, wszystkich zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech.

Rzeszów
Hala Podpromie, ul. Podpromie 10
15 października 2015 r. w godz. 10:00 - 17:00

Przemyśl
Wyższa Szkoła Prawa i Administracji ul. Wyb. Ojca św. Jana Pawła II 2
16 października 2015 r. w godz. 10:00- 13:00

Dla gości mamy ciekawe upominki.

Do zobaczenia!

MEDIPE Sp. z o. o. to działająca prężnie od 2011 roku firma świadcząca usługi opiekuńcze. Do pracy w charakterze Opiekunki/Opiekuna osób starszych w Niemczech, dzięki naszemu wsparciu, wyjechało już ponad 3 tysiące osób.
Gwarantujemy legalne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz opiekę koordynatora przez cały okres trwania zlecenia.
Medipe- Rzeszów

Postprzez Gucia77 » Wt, 13 paź 2015, 11:28

To prawda, Targi Pracy to dobry sposób na znalezienie zatrudnienia :) .
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez ewa » Śr, 14 paź 2015, 07:49

Nie byłam nigdy na takich targach. To musi być interesujące :D
ewa

Postprzez Anisia » Pt, 23 paź 2015, 09:05

ewa napisał(a):Nie byłam nigdy na takich targach. To musi być interesujące :D

Tak Ewusia. Bardzo interesujące tylko na jednym z forum jest pokazana umowa(któraś z pań udostępniła i była z tym u prawnika umowa jest beznadziejna jesli chodzi o umowe zlecenie) ja tez to wydrukowała i pokazałam prawnikowi zgodził się z opinią tamtego prawnika.
Anisia

Postprzez barbara » Pt, 23 paź 2015, 09:49

No coz Anisia wszyscy dzis kombinuja juz sama nazwa TARGI przyciaga ludzi poszukujacych prace a realia zamiast byc jasnymi sa czarne i przekombinowane :o na kazdym kroku musimymiec oczy dookola glowy :roll:
barbara

Postprzez muszka » Pt, 23 paź 2015, 10:18

Anisia napisał(a):
ewa napisał(a):Nie byłam nigdy na takich targach. To musi być interesujące :D

Tak Ewusia. Bardzo interesujące tylko na jednym z forum jest pokazana umowa(któraś z pań udostępniła i była z tym u prawnika umowa jest beznadziejna jesli chodzi o umowe zlecenie) ja tez to wydrukowała i pokazałam prawnikowi zgodził się z opinią tamtego prawnika.

A co tam za kruczki wyczytał ten twój prawnik?
muszka

Postprzez ewa » So, 24 paź 2015, 07:38

no właśnie, jakie? pewnie kary za wszystko co możliwe :mrgreen:
ewa

Postprzez Anisia » So, 24 paź 2015, 16:14

No bo jak w umowie zleceniu może byc kara ? Może jedynie być odszkodowanie na podst kodeksu art 746 par 2. w przypadku wypowiedzenia umowy przez wykonawce bez podania waznego powodu -czyli trzeba udowodnić to(szkode) a tak jak zleceniodawca wymusi,, kare" to jest zwykłe podstawowe bezpodstawne wzbogacenie się. To taki jeden przykład jaki maja w karach. W ogóle to ich umowa jest masło maślane bez podstaw obarczone jakimiś wymyslonymi nie wiadomo skąd i jak przepisami w dodatku obarczone własnie karami . No najlepiej jak to prawnik określił zsumować całe koszty tych kar zapłacic im z góry i czekać ile oni zapłaca pensji :D też bezpodstawnie hihihi
Anisia

Postprzez Gucia77 » So, 24 paź 2015, 19:34

Ja gdzieś czytałam, że jedna z firm ma więcej kar niż można w miesiąc zarobić :D .
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez magda789 » Cz, 26 lis 2015, 15:09

Ja polecić mogę firmę [link usunięty ze względu na charakter reklamowy/Admin] . Nieźle płacą, praca nie jest ciężka, załatwiają wszystkie formalności a płaca jest zawsze na czas. Poza tym są na rynku od lat więc to sprawdzona firma. Także jeżeli szukasz tego typu firmy to wal jak w dym.
magda789

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Znajdź pracę