Nie mogę znaleźć pracy

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Nie mogę znaleźć pracy

Postprzez animru » Śr, 22 kwi 2015, 15:26

Wysłałam formularze i maile do tylu firm, i nic... zero odzewu... nie wsiem o co chodzi!!!
animru

Re: Nie mogę znaleźć pracy

Postprzez Michał » Cz, 23 kwi 2015, 14:50

(...)

Post został usunięty - proszę nie umieszczać reklam i informacji o agencjach w działach do tego nieprzeznaczonych.

Admin
Michał

Postprzez wesoła » Pt, 24 kwi 2015, 14:34

A znasz język niemiecki? Jaki zaznaczasz w tych wysyłanych wiadomościach?
wesoła

Postprzez eve55 » Pt, 24 kwi 2015, 15:02

animru napisał(a):Wysłałam formularze i maile do tylu firm, i nic... zero odzewu... nie wsiem o co chodzi!!!

Cierpliwości, jak napisałaś do kilku firm to ktoś się w końcu na pewno zgłosi :)
eve55

Postprzez animru » Pn, 27 kwi 2015, 09:39

Właśnie język znam słabo, tak sobie...niestety... zaznaczam zależy, czasem słabo, czasem, że komunikatywnie, bo byłam już raz i słabo bo słabo ale się dogadałam jednak
animru

Postprzez eve55 » Wt, 28 kwi 2015, 10:58

animru napisał(a):Właśnie język znam słabo, tak sobie...niestety... zaznaczam zależy, czasem słabo, czasem, że komunikatywnie, bo byłam już raz i słabo bo słabo ale się dogadałam jednak

Hmm to może chodzić własnie o język. Trzeba go niestety znac, spróbuj teraz porozsyłac i zaznacz oczko wyżej, to zobaczysz czy beda dzwonić. Najwyżej polegniesz na rozmowie i będziesz wiedzieć, że musisz podszkolić język
eve55

Postprzez mersi » Śr, 29 kwi 2015, 09:36

animru napisał(a):Właśnie język znam słabo, tak sobie...niestety... zaznaczam zależy, czasem słabo, czasem, że komunikatywnie, bo byłam już raz i słabo bo słabo ale się dogadałam jednak

Ja nawet jak miałam język słaby to zaznaczałam wyżej bo też się nacięłam i czekałam czekałam i nikt nie dzwonił. Jak zaznaczyłam lepszy to wtedy coś się ruszyło, tez tak może spróbuj.
mersi

Postprzez mewa12 » Śr, 29 kwi 2015, 09:54

Autorko - chyba na pewno chodzi o język. Tak na chłopski rozum, jeśli chcesz jechać przez agencję, to język to jest ich główny wymóg. No to musisz znać. Podszkól sie choć trochę i próbuj dalej.
mewa12

Postprzez ciekawska » Śr, 29 kwi 2015, 11:36

może zadzwoń tam gdzie wysyłałaś wiadomości i zapytaj to się czegoś dowiesz?
ciekawska

Postprzez bird » Pn, 4 maja 2015, 15:11

animru napisał(a):Wysłałam formularze i maile do tylu firm, i nic... zero odzewu... nie wsiem o co chodzi!!!

I jak odezwał się ktoś czy zupełna cisza? Może agencje się zbuntowały wszystkie :D
bird

Następna strona

Powrót do Znajdź pracę