Nie mogę znaleźć pracy

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Re: Nie mogę znaleźć pracy

Postprzez animru » Cz, 7 maja 2015, 15:49

Tak, jak podawałam język oczko wyżej to był odzew, ale niestety nie przechodzę testów językowych :( Muszę poprawić niemiecki. Ale w tym wieku to już ciężko się nauczyć
animru

Postprzez adam » Pn, 11 maja 2015, 15:03

Ja też miałem ciężko choć język mam dobry. Ale dla facetów jest ogólnie mniej ofert z tego co zauważyłem. Trzeba być cierpliwym, i jak nie drzwiami to oknem wejść
adam

Postprzez Uśka » So, 16 maja 2015, 10:29

U mnie niemiecki tak na średnim poziomie.potrafię się dogadać. I czekam.mam nadzieje ze przejdę test językowy jak juz zadzwonią.
Uśka

Postprzez Wiesia » Pn, 10 sie 2015, 12:50

Może warto poszukać też pracy w Polsce.
Ja znalazłam w końcu taką, z której jestem zadowolona.
Wiesia

Postprzez opiekunka40 » Pn, 10 sie 2015, 22:09

Wiesia napisał(a):Może warto poszukać też pracy w Polsce.
Ja znalazłam w końcu taką, z której jestem zadowolona.

Tak, tylko w Polsce nie ma pracy za 4000zł :( . Dla kogoś o słabym wykształceniu.
opiekunka40

Postprzez ewa » Wt, 11 sie 2015, 06:31

hej dziewczyny
Zanim zdecydowałam się na wyjazd, szukałam pracy w Polsce....i nie było nic dla mnie...chciałam nawet pracę na 3 zmiany za najniższą, ale mnie nie chcieli :) Było tylu kandydatów, że przebierali jak w ulęgałkach :D W moim mieście nie ma pracy nawet dla ludzi z wyższym wykształceniem i nie takich starych jak ja. Moi sąsiedzi, ich dorosłe dzieci, pracują albo w Niemczech albo w Anglii. To, że tu jestem jest nie dlatego, żeby się "dorobić" ale żebyśmy mogli przeżyć. Teraz jak wrócę normalnie kupię dziecku książki do szkoły, trochę opału na zimę, porobię opłaty. Pierwszy raz od kilku lat bez "dziadowania" :D Myślę, że wśród nas niewiele jest takich co chcą się wyrwać z domu bo nie mają nic lepszego w życiu do roboty i pragną siedzieć w obcym domu, obcym kraju...Ja jak tu jechałam to w autobusie ledwo powstrzymywałam się od płaczu tak mi było miło....a na szczęście nie musiałam zostawić tak jak wiele dziewczyn małych dzieci... :(
ewa

Postprzez igaska74 » Cz, 13 sie 2015, 21:58

U mnie podobnie, też nie mogłam znaleźć pracy w Polsce a szukałam bardzo długo. Niestety mąż nie był w stanie już dłużej nas utrzymywać i łożyć na swoje dzieci z pierwszego małżeństwa więc zaczęłam szukać pracy w Niemczech.
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez anna789 » Cz, 26 lis 2015, 15:10

[link usunięty ze względu na charakter reklamowy/Admin] to uczciwy pracodawca, któremu można zaufać, a on da nam pracę za uczciwe pieniądze, a dodatkowo pomoże w załatwieniu wszystkich formalności zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pracuje dla nich już długo i jestem bardzo zadowolona.Polecam z czystym sumieniem.
anna789

Postprzez Kornela77 » Pt, 27 lis 2015, 12:56

Hej, jesli nadal nie znalazals pracy to ja moge ci dac na priv kontakt do kilku agencji, z ktoryi jezdzilam, sa sprawdzone, teraz jezdze na dzialalnosc ale jak zaczynalam i jezdzilam bez języka praktycznie to znalezli mi prace od reki. :D :)
Kornela77

Postprzez margolcia » So, 6 lut 2016, 13:44

ja wysłałam do [usunięte z powodu reklamy // Admin] i zaraz oddzwonili
margolcia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Znajdź pracę