Nie mogę znaleźć pracy

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Re: Nie mogę znaleźć pracy

Postprzez OpiekunkaKraków » Pt, 27 maja 2016, 09:01

Ja bym Ci radziła zadzwonić do agencji [reklama // Admin ]. Współpracuje z nią od lat. Też nie znałam niemieckiego, zapewnili darmowy kurs, dzięki czemu było mi dużo łatwiej rozpocząć pracę.
OpiekunkaKraków

Postprzez OpiekunkaKraków » Pt, 27 maja 2016, 09:06

Ja bym Ci radziła zadzwonić do agencji [reklama // Admin ].. Współpracuje z nią od lat. Też nie znałam niemieckiego, zapewnili darmowy kurs, dzięki czemu było mi dużo łatwiej rozpocząć pracę.
OpiekunkaKraków

Postprzez ipococito » N, 19 cze 2016, 18:59

agencji reklamowanej powyżej nie stać na płatną reklamę, więc sama sobie pisze posty jaka jest super :mrgreen:

Nikt nie jest głupi i nie uwierzy w tę reklamę, pochwalcie się lepiej od jakich stawek płacicie ZUS :D
ipococito

Postprzez mkonieczna67 » Wt, 19 lip 2016, 13:23

Szukam zmienniczki, moze znacie kogos kto chcialby podjąc prace od 20 lipca ?
Praca na już -wyjazd jutro 20lipca. Do opieki starsza pani w Weil der Stadt koło Stuttgartu (Badenia Wirtembergia). Do obowiązków opiekunki należeć będzie pomoc w przemieszczaniu się pani do toalety, pomoc w myciu, ubieraniu oraz obowiązki domowe-gotowanie, sprzątanie.
Ja nie moge pojechac bo okazało sie ze musze zostac dłużej na tej szteli na której teraz jestem :/
Z dojazdem nie ma problemu, jest bus który może zawiezc lub przewiezc bezpośrednio z Niemiec na to miejsce.
mkonieczna67

Postprzez GoWork » Pn, 6 lut 2017, 16:12

Zapraszam do kontaktu, warto nas sprawdzić. :) Gowork 786196934
GoWork

Postprzez natanek » So, 25 mar 2017, 00:24

Ja też chciałem wyjechać za granice by się opiekować osobami starszymi. Ale w sumie moja znajoma przekonała mnie, że lepiej pogadać sobie z polskim seniorem niż za granicą, nie znając języka domyślać się co tam chce dana osoba. Ogłosiłem się na portalu Kochaj i Dbaj, dodałem ogłoszenie że zaopiekuje się seniorem, nie jakaś pielęgnacja, ale gotowanie, sprzątanie, zakupy, czas wolny. Teraz mam pod opieką dwie osoby, pracuje 5 dni w tygodniu. Obie osoby znalazły mnie właśnie za pośrednictwem tej strony. Każdy może się ogłosić i zaoferować.
natanek

Postprzez Iwona470 » Cz, 7 gru 2017, 07:44

Jest mnóstwo agencji. Napisz do procare w jakim rejonie chcesz pracować – na pewno ciebie gdzieś przydzielą. Jak znasz niemiecki to możesz przebierać w ofertach.
Iwona470

Postprzez weronika » Pn, 1 sty 2018, 23:13

Znajomość języka na pewno pomaga, i na samopoczucie i można negocjować wynagrodzenie. Często agencje oferują też inne bonusy, ja jeżdżę z opiekunkawniemczech.eu i mam dodatkowo płacone np. za czynne prawo jazdy. Ofert jest sporo, ale trzeba też mieć jakieś podstawy do zatrudnienia.
weronika

Postprzez Karolina » Wt, 2 sty 2018, 22:45

Czasami agencje oferują też możliwość podniesienia kwalifikacji. Ja np. z agencją robiłam darmowy kurs językowy. Korzyść zarówno dla nas jak i dla agencji :) Tutaj możecie poczytać więcej o tym, co wpływa na szanse znalezienia pracy: http://opiekunkawniemczech.eu/najczestsze-pytania/
Karolina

Agencja pracy: opiekunkawniemczech.

Postprzez Mariola1956 » Śr, 3 sty 2018, 14:38

spróbuj w agencji opiekunek osób starszych veritas http://www.veritas-opieka.pl/#formularz-kontaktowy. Wypełniając formularz możesz określić stopień umiejętności języka, może w ten sposób będzie Ci łatwiej. Wiem, że starają się dobierać oferty do doświadczenia i umiejętności.
Mariola1956

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Znajdź pracę