Nie mogę znaleźć pracy

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Re: Nie mogę znaleźć pracy

Postprzez Gość » Wt, 16 sty 2018, 15:34

Trzeba byc bardzo aktywnym w szukaniu pracy. Szukanie pracy to takze praca. Ja przez 2 tygodnie po kilka godzin siedze przed kompem i wysylam cv, wypelniam firmularze, szukam nowych firm. Potem odbieram telefony i zawsze sie cos znajdzie. Polecam strone http://www.jobleer.pl - ta wyszukiwarka wylapuje ogloszenia ze wszystkich stron i co rusz sa tam nowe firmy. Pisac do wszystkich hak leci, pytac, a potem wybieram. Natomiast na temat opieki bezposrednio mnostwo informacji znajdziesz na moim blogu http://kasiaperla.blogspot.com sa tam posty podzielane tematycznie- szybkie posilki i niemieckie gotowce, lekcje niemieckiego, opowiadania z ooieki, informacje na temat bezposredniego zatrudnienia u rodziny- umowa, basis, umowie zlecenie- jak wypowiedziec, by nie bylo klopotow, o gotowce na zakupy, o obiwiazkach opiekunki i wiele innych informacji. Posty wrzucam codziennie. Zapraszam do uzycia funkcji obserwuj. Dowiesz sie wtedy za kazdym razem, gdy pojawi sie cos nowego. Dzis wieczorem bedzie slownictwo o pogodzie. Pozdrawiam.
Gość

Postprzez Magda_opiekunka » Pn, 12 lut 2018, 20:44

Pisz do Procare śmiało – jak naprawdę chcesz pracować i szkolić niemiecki, to z pewnością coś znajdą.
Magda_opiekunka

Postprzez jolasia45 » Pt, 4 maja 2018, 18:04

Z laxo care dosyć szybko się odzywają po przesłaniu formularza. Tyle, że trzeba mieć przynajmniej podstawową znajomość niemieckiego no i jakieś doświadczenie w opiece. obre agencje nie wezmą pierwszej lepszej osoby chętnej do pracy.
jolasia45

Postprzez marzenka » Pn, 7 maja 2018, 10:15

Ja się od razu dostałam do promedica24 do Niemiec na opiekunkę i do wyboru miałam kilka szteli także nie sądzę żebyś miała z tym problem. Tam potrzebują mnóstwo polskich opiekunek bo jesteśmy pracowite i uczciwe więc śmiało wysyłaj CV albo dzwoń.
marzenka

Postprzez Gość » Śr, 9 maja 2018, 15:21

jolasia45 napisał(a):Z laxo care dosyć szybko się odzywają po przesłaniu formularza. Tyle, że trzeba mieć przynajmniej podstawową znajomość niemieckiego no i jakieś doświadczenie w opiece. obre agencje nie wezmą pierwszej lepszej osoby chętnej do pracy.

a dobre stawki proponują w laxo?
Gość

Postprzez jolasia45 » Śr, 16 maja 2018, 15:23

Gość napisał(a):
jolasia45 napisał(a):Z laxo care dosyć szybko się odzywają po przesłaniu formularza. Tyle, że trzeba mieć przynajmniej podstawową znajomość niemieckiego no i jakieś doświadczenie w opiece. obre agencje nie wezmą pierwszej lepszej osoby chętnej do pracy.

a dobre stawki proponują w laxo?

Moim zdaniem dobre, zarabiasz w zależności od tego jakie masz doświadczenie i na jakim poziomie znasz język. Zadzwoń to się dowiesz więcej 61 666 2993
jolasia45

Poprzednia strona

Powrót do Znajdź pracę