Jak dobrze wypasć w rekrutacji

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Re: Jak dobrze wypasć w rekrutacji

Postprzez irena » Cz, 7 maja 2015, 10:16

Animru - podstawa o być miłym i uśmiechać się do słuchawki - ponoć to "słychać" po drugiej stronie.
irena

Postprzez anna73 » Cz, 7 maja 2015, 10:39

irena napisał(a):Animru - podstawa o być miłym i uśmiechać się do słuchawki - ponoć to "słychać" po drugiej stronie.

To też nie tak do końca moim zdaniem. Bardziej od tego czy jesteś miła liczą się konkrety. Moim zdaniem dobrze wypadniesz jeśli masz się czym pochwalić, doświadczenie czy język, to się liczy.
Obrazek
anna73

Postprzez mrozik » Wt, 12 maja 2015, 10:15

Trzeba zadbać o wszystko, wysyłałyśmy dokumenty razem z koleżanką i wypełniałyśmy u niej w domu. No i trzeba było wysłać do agencji zdjęcie, ja patrze a ona szykuje zdjęcie w piżamie... :lol: :o no to jej mówię Bożena chyba coś nie halo, to tak jakbyś na cv albo do dowodu sobie takie dała. Spamiętała się i wybrałyśmy jakieś ładne z urodzin plus kilka z jej babcią, którą się zajmowała. Gdyby nie ja to by i pewnie takie wysłała...
mrozik

Postprzez Izabela » Wt, 12 maja 2015, 21:46

Nie wiem czy da się dobrze wypaść jak się stresujesz. Ja to nawet nie pamiętam swojej rekrutacji. Wiem, że coś tam po niemiecku wydukałam. Zdjęcia dałam takie co mi się najbardziej podobały, ale przeważnie z oficjalnych urodzin, żeby były takie schludne i skromne (bez biustu na wierzchu)
Izabela

Postprzez milka » Śr, 13 maja 2015, 10:25

Izabela napisał(a):Nie wiem czy da się dobrze wypaść jak się stresujesz. Ja to nawet nie pamiętam swojej rekrutacji. Wiem, że coś tam po niemiecku wydukałam. Zdjęcia dałam takie co mi się najbardziej podobały, ale przeważnie z oficjalnych urodzin, żeby były takie schludne i skromne (bez biustu na wierzchu)

Własnie, zdjęcie z biustem na wierzchu, o ile przedjzie grozi samymi ofertami z podopiecznymi... :P
milka

Postprzez mewa12 » Śr, 13 maja 2015, 12:37

milka napisał(a):
Izabela napisał(a):Nie wiem czy da się dobrze wypaść jak się stresujesz. Ja to nawet nie pamiętam swojej rekrutacji. Wiem, że coś tam po niemiecku wydukałam. Zdjęcia dałam takie co mi się najbardziej podobały, ale przeważnie z oficjalnych urodzin, żeby były takie schludne i skromne (bez biustu na wierzchu)

Własnie, zdjęcie z biustem na wierzchu, o ile przedjzie grozi samymi ofertami z podopiecznymi... :P

A tego, większość z nas by chyba nie chciała :P Żeby dobrze wypaść w rekrutacji trzeba być sobą i mówić tylko o superlatywach. To przede wszystkim. Zawsze z resztą w życiu najlepiej mówić tylko o swoich pozytywnych cechach.
mewa12

Postprzez Gucia77 » Śr, 13 maja 2015, 21:51

Ważny jest zdecydowany głos. Nikt nie przyjmie osoby, której nie słychać w słuchawce :D
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez milka » Cz, 14 maja 2015, 14:57

Jakie my tu wszystkie mądre mam wrażenie, jak najlepiej wypaść, rada nr 1, nr 2 hehe, a ja np. tak naprawdę i tak zawsze się denerwuję jak dzwonię do firm
milka

Postprzez Aneta » Wt, 16 cze 2015, 07:54

milka napisał(a):Jakie my tu wszystkie mądre mam wrażenie, jak najlepiej wypaść, rada nr 1, nr 2 hehe, a ja np. tak naprawdę i tak zawsze się denerwuję jak dzwonię do firm

no trzeba się trochę powspierać. stres pozostanie bez względu na to czy będziemy przygotowani czy nie :) więc lepiej wiedzieć co może nas spotkać przy takiej rozmowie.
Dob­rze jest być silną ko­bietą, ale jeszcze le­piej jest gdy wca­le nie trze­ba nią być 8-) 8-) 8-)
Aneta

Postprzez Gucia77 » Wt, 16 cze 2015, 21:24

milka napisał(a):Jakie my tu wszystkie mądre mam wrażenie, jak najlepiej wypaść, rada nr 1, nr 2 hehe, a ja np. tak naprawdę i tak zawsze się denerwuję jak dzwonię do firm

No tak, każdy wie jak ma się zachować a jak przychodzi co do czego to wszystkie rady idą w zapomnienie ;) . Tak, ale ważne jest, żeby wiedzieć co nas może spotkać. Czujemy się wtedy pewniej, nie prawda?
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Znajdź pracę