Legalna agencja?

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Legalna agencja?

Postprzez Krzysztof » Wt, 2 cze 2015, 21:17

Witajcie, chciałem podpisać umowę z agencją pracy, znajomy jednak mnie trochę zaniepokoił i spytał czy sprawdziłem czy agencja ta działa legalnie na rynku? Jak to sprawdzić? Może ktoś z was wie?
Krzysztof

Re: Legalna agencja?

Postprzez kotulka » Wt, 2 cze 2015, 21:31

Musiałbyś poszukać czy agencja ma numer KRS i sprawdzić czy taki istnieje.
kotulka

Postprzez eraw » Śr, 3 cze 2015, 11:11

Post usunięty ze względu na reklamowy charakter. Admin
eraw

Postprzez Mala » Wt, 21 lip 2015, 02:48

Można sprawdzić czy znajdują się w wykazie działających agencji pracy.
Mala

Postprzez miki78999 » Cz, 26 lis 2015, 15:11

Jako opiekunka osób starszych pracuję już od dłuższego czasu. Ja wybrałam firmę [link usunięty ze względu na reklamowy charakter/Admin] i z pewnością mogę ją polecić każdemu. Solidna płaca, wypłata zawsze na czas i pomoc w załatwianiu wszelkich formalności. Właśnie tak powinno być wszędzie.
miki78999

Postprzez Foltynka » Cz, 11 lut 2016, 12:10

Łatwo sprawdzisz, KRS, zobacz czy mają stronę internetową, jakie sa opinie i czy są łatwo dostępni. Znałam jedną opiekunkę która pojechała z jakąś małoznaną firmą i miała potem same problemy , nie dość że mało kaski to jeszcze z ubezpieczeniem kręcili. Teraz jeździ z tą samą firmą co ja, bo ją przekonałam i jest zadowolona, bo teraz wszystko legalnie i na papierze. Nawet na pauzie jest zus płacony. Firma jest wiarygodna, organizowała nawet spotkania opiekunek, przy ciastku i kawie sobie można było porozmawiać z innymi babeczkami na pauzie :) Super to było! Bardzo fajne babki! I taki czas miło spędzony:) ostatnio jak pytałam tam w firmie, to mówili że znowu będą niedługo, wtorki zmedipe nazywały się te spotkania chyba.
"Zaw­sze bądź sobą, wy­rażaj siebie, miej wiarę w siebie, nie poszu­kuj ludzi suk­ce­su po to aby stać się ko­pią ich oso­bowości"
Foltynka

Postprzez OpiekunkaKraków » Pt, 27 maja 2016, 08:55

Polecam agencję A&J Partners. Jest całkowicie legalna, godna zaufania. Posiada wpis KRS, można to łatwo sprawdzić w internecie.
OpiekunkaKraków

Postprzez helenahelena » Cz, 24 lis 2016, 23:36

Polecam prace legalna poprzez firme posredniczaca. Ja wyjezdzalam juz 3 razy przez [usunięte ze względu na reklamę // Admin], niedlugo znow jade na kontrakt z tej firmy. Oferuja dobre zarobki
helenahelena

Postprzez helenahelena » Śr, 14 gru 2016, 23:17

Wlasnie dzis wrocilam z kontraktu z Niemiec.Jestem zadowolona.Jechalam przez firme Promedica 24.Polecam, oferuja dobre zarobki
helenahelena

Postprzez GoWork » Pn, 6 lut 2017, 16:09

Zapraszam do kontaktu, warto nas sprawdzić. :) Gowork, 786196934
GoWork

Następna strona

Powrót do Znajdź pracę