PODJĘCIE PRACY W NIEMCZECH

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Re: PODJĘCIE PRACY W NIEMCZECH

Postprzez Jolasia » Śr, 6 kwi 2016, 17:52

ja zapytałam lekarza tak,, sprechen sie Latein?" odpowiedź była ,,ja" no to ja do niego ,,Wir sagen,in Latein" i były dyskusje co jak po co na co i dlaczego kiedy na cóż po cóż skąd?????????????????????? :lol: :lol: :lol: nawet pielęgniarki wdawały sie w dyskusje :) było wesoło.
Jolasia

Postprzez Gucia77 » Cz, 7 kwi 2016, 11:08

Ja chyba bez znajomości języka czułabym się jak osiołek. Ani be ani me. Ni to w sklepie o coś zapytać, ni to z rodziną porozmawiać, poskarżyć się ;) , coś z babcią poradzić. No dla mnie znajomość języka jest niezbędna!
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez slawa » Cz, 7 kwi 2016, 18:58

Myślę ,że trzeba chociaż podstaw się nauczyć. A można bo ja sama się uczyłam z komputera. Trzymam kciuki i powodzenia.
slawa

Postprzez Anna Bliska » Pn, 25 kwi 2016, 12:55

Bez języka za granicą w jakimkolwiek kraju jest moim zdaniem nie tak łatwo o podjęcie pracy. Agencja opiekunek osób starszych oferuje wiele miejsc pracy jako opiekunki osób starszych. Są niezłe zarobki, praca jest legalna, a podopieczni bardzo sympatyczni.
Anna Bliska

Postprzez GoWork » Pn, 6 lut 2017, 16:13

Zapraszam do kontaktu, warto nas sprawdzić. :) Gowork 786196934
GoWork

Postprzez medcare24 » Pt, 17 lut 2017, 10:13

Zapraszam Panie, które znają j. niemiecki. Oferty na terenie całych Niemiec, legalne zatrudnienie, opieka koordynatora.
Zadzwoń, zweryfikujemy Twój niemiecki i znajdziemy odpowiednią ofertę dla Ciebie

Medcare24 - 789 381 379
medcare24

Postprzez Pocztówka » Pt, 19 maja 2017, 13:22

Ja polecam swoją agencję każdej koleżance, solidna firma. Z goworkiem wyjeżdżam już od 2 lat do starszej pani i nie zamierzam jej zmieniać.
Pocztówka

Postprzez Tamara31 » Cz, 1 cze 2017, 18:19

Jak szukacie ogłoszeń to zerknijcie tutaj. Znana agencja, wiele moich znajomych przez nią wyjeżdżało, ogłoszeń mają naprawdę dużo, zerknijcie sobie.
Tamara31

Postprzez Pocztówka » Śr, 5 lip 2017, 13:48

irka napisał(a):Bez języka ciężko w Niemczech.

Ciężko, bo najlepiej jest znać chociaż podstawowe słownictwo, żeby móc się dogadać w sklepie, z rodziną babci czy dziadka... z nimi rzadko kiedy jest kontakt, jeśli mają zaawansowaną demencję... ja pojechałam pierwszy raz po samym kursie robionym w goworku, niby dużo godzin, ale w praktyce ciężko było mi się przełamać... dobrze że chociaż rodzina była super i super trafilam. ;))) wszystkim życzę takiej rodziny i agencji... :)
Pocztówka

Postprzez 123iwona » Wt, 5 wrz 2017, 12:43

Ja tam sobie totalnie nie wyobrażam jechać bez chociaż znikomej zn ajomości języka. Jeżdżę z ProCare24 i ony wymagają komunikatywny niemiecki, bardzo dobrze.
123iwona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Znajdź pracę