Szukam zmienniczki

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Szukam zmienniczki

Postprzez MalPie64 » Śr, 20 gru 2017, 09:52

Cześć :)
Jakiś czas temu już tu byłam jednak nie mogłam się teraz zalogować na swoje konto :/
Tak jak w temacie :) Mam stałą podopieczną, super Pani, rodzina też, która rzadko nas odwiedza. Ogólnie nie ma na co narzekać, aczkolwiek do tej pory nie trafiłam na odpowiednią zmienniczkę :/ szukam kogoś, z kim nie będę bała się zostawić swojej podopiecznej. Pani ma 75 lat, 20 lat temu miała nowotwór, jednak teraz oprócz problemów z sercem i nadciśnieniem nic jej nie jest. Dużo rozmawia, więc fajnie jakby opiekunka jednak znała ten język na komunikatywnym poziomie.
Praca jest legalna z firmą Gowork (od lat z nimi pracuje z drobną przerwą na opiekę nad wnuczką:). O szczegółach chętnie napiszę, jak ktoś będzie zainteresowany.
Teraz jestem w Niemczech, do ok. 18 stycznia, więc fajnie jakby w tych okolicach była również dostępna zmienniczka.
MalPie64

Agencja pracy: GoWork

Re: Szukam zmienniczki

Postprzez owczarek » Cz, 21 gru 2017, 09:53

Witajcie,
Poszukuje zmienniczki w styczniu, bardzo chciałabym zatrzymać swoją podopieczną ponieważ nie sprawia żadnych problemów. Rodzina jest sympatyczna, spokojna okolica, blisko do sklepu oraz do parku. Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt
owczarek

Powrót do Znajdź pracę