gdzie szukać?

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Re: gdzie szukać?

Postprzez Anisia » Pn, 30 lis 2015, 13:13

Basia albo ja jestem taka faktycznie tępa blondynka albo ktoś tutaj ma ostrą głupotę. W ogóle to ja nie rozumie tej pani K. O co jej chodzi?? Bo ja raczej gustuje w konkretach. Czy ona ma amnezje?
Anisia

Postprzez barbara » Pn, 30 lis 2015, 13:16

Anisiu tez nie rozumiem wydaje mk sie ze ma agencje :shock: zobacz w profilu na lokalizacje :o
barbara

Postprzez Anisia » Pn, 30 lis 2015, 13:39

Basia a nie lepiej jakby ta pani ogłosiła sie w telewizji??? Napisała taki list jak to robią w kampaniach przedwyborczych,bo my to takie jakieś jesteśmy nieogarnięte :) takie siedzące w szarym tłumie w szarych płaszczach zagubione ,,w akcji" noooo.............. Basia też tak myślisz jak ja?? Albo już w ogóle Basiu nie myślisz jak ja?? :( :( :mrgreen:
Anisia

Postprzez barbara » Pn, 30 lis 2015, 14:02

Aniia ja ni znam tęj pani K :ugeek: ale na forum teraz tyle pojawia sie osob ,oferuja pomoc :roll: ale tylko na pryw. Wiec cos ukrywaja moze tez o zarobek chodzi.Znam jedna pania po st de co za znalezienie pracy/wiem ze dobre stelle/pobiera oplaty :o a po lokalizacji mysle ze to tez cos tego typu nie sadzisz :twisted: dziwny jest ten swiat...
barbara

Postprzez Gucia77 » Pn, 30 lis 2015, 14:03

Basiu, nie boisz się na czarno, że natrafisz na oszustów?

No właśnie ja też słyszałam o opłatach za odstąpienie Szteli lub załatwienie. I to nie mało bo ze 150-200 euro miesięcznie.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez barbara » Pn, 30 lis 2015, 14:05

:D a swoja droga :D reklama siebie tez kosztuje :D
barbara

Postprzez barbara » Pn, 30 lis 2015, 14:12

Anisia boje sie jak jasna ch....ra ale chyba nie mam wyjscia :( aok w niemczech placi mi wersicherungrente a z tego nie moge zrezygnowac :(
barbara

Postprzez barbara » Pn, 30 lis 2015, 14:13

Sorki Guciu jakas zakrecona jestem :lol:
barbara

Postprzez Anisia » Pn, 30 lis 2015, 14:22

Basia mi dobra koleżanka dzwoniła żeby ją zmienic od 18 do 8 i to w dobrej stelli (bo to jej teśćia brat znam całą rodzine od podstaw bo 20 lat temu wyjechali dziadek spoko naprawde sam sobie wszystko zrobi tylko chodzi o to że ma czasem doła po śmierci żony i syna bo w wypadku zginęli i jak mu sie właczy cos to siedzi na cmentarzu od rana do wieczora a naweet cała noc) a ta moja koleżanka musi zjechac bo ma 2 wesela w rodzinie w tym czasie. Więc jedzie jakaś znajoma mojej mamy której święta nie dziwne spędzać poza domem bo i tak samotna a sobie kobieta dorobi(na sanatorium :D ) i bez żadnych odstępnych itp. Dostaje kase i jeszcze bilety jej opłacają w tym udało się kupić w jedną strone na samolot(przeleci sie kobita :D pierwszy raz) bo była promocja. :) A tu piszesz że jakies odstępne biorą ..... no biorą bo maja mało!
Anisia

Postprzez barbara » Pn, 30 lis 2015, 14:32

Anisia sama widzisz ze czasami szczescie dopisuje mam nadz.ze i mi sie uda :lol: tym bardziej,ze juz raz sie udalo i w jednej rodzinie utknelamna 7 lat :D ale sie boje :oops: bardzo bo wiemy jak bywa ;)
barbara

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Znajdź pracę