gdzie szukać?

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Re: gdzie szukać?

Postprzez anna73 » Śr, 13 sty 2016, 12:25

irka napisał(a):Podłe jest takie branie haraczu :? . Podłe i niemoralne :( . Nie ogarniam...

Zgadzam się...
Obrazek
anna73

Postprzez Anna Bliska » Pn, 25 kwi 2016, 13:15

Ja szukałam agencji dla opiekunek w internecie wpisując takie frazy jak: praca opieka niemcy czy opiekunki niemcy. Dużo jest firm, które oferują ciekawe oferty. Należy tylko trafić na tą odpowiednią.
Anna Bliska

Postprzez Gucia77 » Wt, 26 kwi 2016, 13:17

Anna Bliska napisał(a):Ja szukałam agencji dla opiekunek w internecie wpisując takie frazy jak: praca opieka niemcy czy opiekunki niemcy. Dużo jest firm, które oferują ciekawe oferty. Należy tylko trafić na tą odpowiednią.

No tak, najlepiej szukać ofert w Internecie.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez OpiekunkaKraków » Pt, 27 maja 2016, 09:08

Ja polecam agencję [fragment usunięty ze względu na reklamę. Opinie o firmach proszę zamieszczać w odpowiednim dziale z opiniami. Dziękuję // Admin]. Współpracujemy od lat, są godni zaufania. Nigdy nie było żadnych problemów, wszystko legalnie.
OpiekunkaKraków

Postprzez helenahelena » Śr, 23 lis 2016, 21:52

Polecam prace z [usunięte ze względu na reklamę // Admin]. Praca legalna. Bylam na 3 wyjazdach z tej firmy i niedlugo jade znow na kontrakt. Opieka ze strony firmy takze podczas pobytu w niemczech.
[usunięte ze względu na reklamę // Admin]
helenahelena

Postprzez martynaklosik » Cz, 24 lis 2016, 15:17

Jeśli szukasz pracy jako opiekun osoby starszej to polecam zostawić swoje [usunięte ze względu na reklamę // Admin] bezpośrednio poprzez stronę. Wygodnie.
martynaklosik

Postprzez helenahelena » Śr, 14 gru 2016, 23:34

Ja wlasnie dzis wrocilam z kontrkatu z Niemiec.Jestem zadowolona.Pojechalam przez firme Promedica 24 z Gizycka.Agencja legalna, w czasie pobytu w Niemczech jest Kontakt w pracownikami firmy, ktorzy dzwonia z nowymi ofertami, jest opieka opiekunka kontraktu.Najlepiej jest jechac przez firme, legalnie i uczciwie.Firma Promedica przedstawila mi rowniez wiele ofert, jednak chcialam na Swieta byc w domu, takze zaproponowano mi oferte krotkoterminowa.Jestem zadowolona z oferty.Wricilam szczesliwy.Polecam firme Promedica 24.
helenahelena

Postprzez GoWork » Pn, 6 lut 2017, 16:08

Zapraszam do kontaktu, warto nas sprawdzić. :) Gowork, 786196934
GoWork

Poprzednia strona

Powrót do Znajdź pracę