gdzie szukać?

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Re: gdzie szukać?

Postprzez kartagina » Wt, 29 lip 2014, 10:56

krycha przyłączam się do pytania gibbi. Co rozumiesz przez pojęcie "stała praca"?
Wielu szuka szczęścia ponad ludzką miarę, inni poniżej jej, lecz ono znajduje się obok człowieka. [Konfucjusz]
kartagina

Postprzez krycha » Wt, 29 lip 2014, 11:10

Umowy nie potrzebuję, żeby mieć stałą pracę. Trafiłam na uczciwych ludzi, którzy zapewniają mnie, że nie zwolnią mnie z pracy póki dziadek będzie żył. Zjeżdżam do Polski 5.08 na miesiąc, dwa i wracam do nich z powrotem.
krycha

Postprzez irka » Pn, 4 sie 2014, 09:02

Przeglądałam oferty w Internecie, ale przed podpisaniem umowy odwiedziłam biuro osobiście. To nic, że znajdowało się daleko ode mnie, ale wolałam sprawdzić jak to wszystko wygląda :D . Jestem chyba zbyt przezorna.
irka

Postprzez Grażyna » Pn, 4 sie 2014, 13:42

Najlepiej po prpostu poszukac w internecie ofert albo odrazu agencji i poczytac, podzwonic ;)
Grażyna

Postprzez jula » Wt, 26 sie 2014, 12:52

Krycha interesuje mnie Twoja pewność siebie. Skąd wiesz, że rodzina przyjmie cię na kolejną ofertę. To chyba jest trochę naiwne, że ufasz na słowo obcym osobom, nie sądzisz?
jula

Postprzez Rogulka » Wt, 26 sie 2014, 12:54

jula napisał(a):Krycha interesuje mnie Twoja pewność siebie. Skąd wiesz, że rodzina przyjmie cię na kolejną ofertę. To chyba jest trochę naiwne, że ufasz na słowo obcym osobom, nie sądzisz?

Krycha do nas już długo nie zaglądała. Z tego co pamiętam to miała nieprzyjemności z tą rodzinką i nie chcieli jej puścić do Polski, ale już nie wiem jaki był finał tej sprawy, chyba wróciła do domu, nie?
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez grzechotnica » Cz, 4 wrz 2014, 12:23

krycha napisał(a):Umowy nie potrzebuję, żeby mieć stałą pracę. Trafiłam na uczciwych ludzi, którzy zapewniają mnie, że nie zwolnią mnie z pracy póki dziadek będzie żył. Zjeżdżam do Polski 5.08 na miesiąc, dwa i wracam do nich z powrotem.

Że tak powiem... najbliższe Ci osoby mogą mówić jedno ,a zrobić drugie, a co dopiero obce osoby... weź sie zastanów ;)
grzechotnica

Postprzez Małgorzata » Wt, 9 wrz 2014, 12:23

szukampracy napisał(a):Powiedzcie mi, gdzie szukałyście pracy? Czy ktoś polecał Wam daną agencję? Szukałyście przez Internet? Chodziłyście po agencjach? Nie wiem od czego zacząć.

Najlepiej przez internet albo urzędy pracy. Ja tak robilam.
Małgorzata

Postprzez Nowa opiekunka » Wt, 16 wrz 2014, 11:34

Szukać wszedzie gdzie sie da! po znajomych popytac, w gazetach, w internecie, w urzedach pracy, wszędzie, jak to sie mówi "szukajcie a znajdziecie" :)
Nowa opiekunka

Postprzez MMa » Śr, 5 lis 2014, 16:25

MMa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Znajdź pracę