gdzie szukać?

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Re: gdzie szukać?

Postprzez lisowata » Śr, 12 lis 2014, 10:45

Jak to gdzie... wszędzie! Jak zależy ci na pracy to rób wszystko, szukaj w gazedtach, na internecie, w UP, idź osobiście po firmach, dzwoń i pytaj... to chyba oczywiste :)
lisowata

Postprzez Bożena » Pt, 16 sty 2015, 13:23

Najlepiej mimo wszystko najpierw poczytać opinie po forach a potem przedzwonić do kilku wybranych firm. Zrobić samemu jakiś przesiew. Zadzwonić do konkretnych i z nich coś wybrac. Mi się zawsze najlepiej współpracowało z firmami, które polecały mi znajome, polecenie to chyba najlepsza opcja, bo jesli jest to osoba która dobrze znamy, to wiemy, ze nie wpusci nas w maliny.
Bożena

Postprzez Maria » Pn, 1 cze 2015, 09:23

Sama jestem zdania, że fora to nie wszystko. Sama wiem , że jak jestem zadowolona to nie szukam informacji na forach czy tez sie nie rozpisuję na temat danej firmy.
Maria

Postprzez Kalia » Śr, 15 lip 2015, 17:10

Maria napisał(a):Sama jestem zdania, że fora to nie wszystko. Sama wiem , że jak jestem zadowolona to nie szukam informacji na forach czy tez sie nie rozpisuję na temat danej firmy.

też tak mam.pracuje z jedna agencją juz prawie półtora roku..i nie zamieściłam ani jednego wpisu na temat tejze agencji. ani pozytwnej ani negatywnej. a wierzcie mi...nie mam na co narzekać.
Kalia

Postprzez wiola9 » Cz, 16 lip 2015, 22:29

Ja boję się wydawać opinię na temat firm, bo mam wrażenie, że ktoś zaraz na mnie nakrzyczy, że robię coś nie tak :p . Taki strachus jestem. Wiadomo opinię innych czytam i czasem bardzo mi pomaga, natomiast firmę z którą wyjeżdżam znalazłam w Internecie, później zadzwoniłam, przyjechałam pooglądałam i tak zaufałam :) .
wiola9

Postprzez Tu.ja » Wt, 4 sie 2015, 22:16

Znalazłam w internecie na portalach ogłoszeniowych. Nie było ciężko
Tu.ja

Postprzez wino » Cz, 26 lis 2015, 15:11

Przerabiałam chyba wszystkie możliwe firmy zajmujące się opieką osób starszych w Niemczech, i tylko [link usunięty ze względu na charakter reklamowy/Admin] była naprawdę uczciwa. Poleciłam ją mojej siostrze i ona również jest bardzo zadowolona. Trzeba też przyznać, że nieźle płacą.Pracowałam wczesniej na czarno i teraz wiem, że to był stracony czas.A człowiek taki durny czasem da się naciągnąć na jakieś własne działalności czy wyjazdy na czarno a to wszystko o kant tyłka rozbic.
wino

Postprzez Kornela77 » Pt, 27 lis 2015, 12:59

wątek dosyc stary, ale jeśli ktos jest zainteresowany to mam kilka agencji, z ktormi jezdzilam jak zaczynalam i smialo moge polecic. nawet z podstaowwym niemieckim dostalam zlecenia od reki. teraz jezdze na gewerbe bo udalo mi sie przez prawie 3 lata dosc dobrze opanowac jezyk ale chetnie pomoge jak cos słuze rada :)
Kornela77

Postprzez Gucia77 » Pt, 27 lis 2015, 13:04

Kornela77 napisał(a):wątek dosyc stary, ale jeśli ktos jest zainteresowany to mam kilka agencji, z ktormi jezdzilam jak zaczynalam i smialo moge polecic. nawet z podstaowwym niemieckim dostalam zlecenia od reki. teraz jezdze na gewerbe bo udalo mi sie przez prawie 3 lata dosc dobrze opanowac jezyk ale chetnie pomoge jak cos słuze rada :)

Witaj Kornela :)
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez barbara » Pn, 30 lis 2015, 13:02

Witaj kornelia :D
Dziewczyny i znowu ratunek w Was :D moze wiecie gdzie szukac pracy krotkiej a dobrej ;) powiem,ze jestem zaintteresowana prywatna /tzw.na czarno/ :roll: czy wiecie moze o takowych ogloszeniach w necie czy moze lepiej dac ogloszenie samej 8-)
barbara

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Znajdź pracę