Na co zwracać uwagę podczas szukania pracy?

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Re: Na co zwracać uwagę podczas szukania pracy?

Postprzez mili » Pt, 31 paź 2014, 14:37

Ja zawsze czytam komentarze o firmie a potem dzwonie i sprawdzam czy tam mili ludzie pracuja czy jacys gburzy bo to zawsze też swiadczy o nich.
mili

Postprzez andzia » Wt, 21 kwi 2015, 10:15

Dopytać czy firma zwraca za podróż do niemiec i z powrotem. Wiadomo, lepiej, żeby zwracała.
andzia

Postprzez aleksa.77 » Wt, 21 kwi 2015, 19:56

mili napisał(a):Ja zawsze czytam komentarze o firmie a potem dzwonie i sprawdzam czy tam mili ludzie pracuja czy jacys gburzy bo to zawsze też swiadczy o nich.

Myślisz, że daliby gbura przy telefonie? Hmmm...nie sądzę. Natrafiłaś na taką firmę?
aleksa.77

Postprzez mili » Śr, 22 kwi 2015, 09:16

aleksa.77 napisał(a):
mili napisał(a):Ja zawsze czytam komentarze o firmie a potem dzwonie i sprawdzam czy tam mili ludzie pracuja czy jacys gburzy bo to zawsze też swiadczy o nich.

Myślisz, że daliby gbura przy telefonie? Hmmm...nie sądzę. Natrafiłaś na taką firmę?

Oj i to nie raz... czasem się ukrywaja ale ja potrafie rozpoznać fałszywą uprzejmośc, to nie jest takie trudne. Może nie dla wszystkich, ale przez 2 lata studiowałam psychologię, więc conieco tam wiem o ludziach.
mili

Postprzez Teresa80 » Pt, 1 maja 2015, 12:12

Wiadomo ubezpieczenie to priorytet.
Teresa80

Postprzez aleksa.77 » N, 10 maja 2015, 22:09

mili napisał(a):
aleksa.77 napisał(a):

Oj i to nie raz... czasem się ukrywaja ale ja potrafie rozpoznać fałszywą uprzejmośc, to nie jest takie trudne. Może nie dla wszystkich, ale przez 2 lata studiowałam psychologię, więc conieco tam wiem o ludziach.

No ja przez telefon nie umiem powiedzieć czy ktoś jest uprzejmy na prawdę czy nie :) . chyba nie mam smykałki do psychologii

Oczywiście, że ubezpieczenie to podstawa Teresa80
aleksa.77

Postprzez Jadzik » Pn, 11 maja 2015, 14:12

grabka napisał(a):Na co najbardziej zwracacie uwage podczas szukania pracy? Jak kontaktuje sie z firma to o co powinnam zaytac, z czym sie upewnic?

Zapytaj czy oferują legalną pracę, czy zwracają za dojazdy, jaka umowa, czy będziesz mieć ubezpieczenie. No i ile zarobisz 8-)
Jadzik

Postprzez Gosska » Cz, 8 gru 2016, 15:28

Wiesz co ja swego czasu przeprowadziłam długą rozmowę z [link usunięty ze względu na charakter reklamowy / Admin] prawnikiem ktory mi doradził w wielu kwestiach odnośnie samych umów, a co za tym idzie także rozmów kwalifikacyjnych. Są to jednak wyjazdy zagraniczne więc tym bardziej trzeba dmuchać na zimne. Zwykle wypisuję sobie na kartce kluczowe rzeczy, wtedy jest mi łatwiej zapamiętać co mam mówić i o co pytać. Staram się też być zawsze wypoczęta, posiadać wszelkie rekomendacje, informacje o sobie i o miejscach, w których wcześniej pracowałam.
Gosska

Postprzez GoWork » Pn, 6 lut 2017, 16:10

Zapraszam do kontaktu, warto nas sprawdzić. :) Gowork 786196934
GoWork

Poprzednia strona

Powrót do Znajdź pracę