Zmiana agencji

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Zmiana agencji

Postprzez przerażona » Śr, 30 lip 2014, 09:10

Chcę zmienić agencję. Jak to ogarnąć? Ktoś już zmieniał?
przerażona

Re: Zmiana agencji

Postprzez Grażyna » Pn, 4 sie 2014, 13:40

No najlepiej - najbezpieczniej - przeczekać do końca umowy - ile Ci jeszcze zostało? Przeczytaj ja dobrze i sprawdź czy żadnych kar tam nie ma za zerwanie umowy przed jej końcem? Zależy jaki rodzaj umowy masz. Ja zawsze robiłam tak, że jeśli firma nie była rażąco nieprofesjonalna, tylko np uważałam, ze mi za mało placa, to czekalam do konca umowy i juz po prostu nie przedluzalam umowy. A w miedzyczasie szukalam kolejnej agencji, zeby jak najszybciej wyjechac na kolajna oferte ;)
Grażyna

Postprzez mazowszanka » Cz, 7 sie 2014, 09:05

Nie wiem jak masz Ty, ale na umowie w agencj i zawsze jest jakis okres wypowiedzenia. Skladasz wypowiedzenie, czekasz do jego konca i w miedzyczasie zalatwiasz sobie inna prace.
mazowszanka

Postprzez ibiza » Pt, 8 sie 2014, 15:44

No tak po prostu,. kończysz współprace jedną i idziesz do drugiej hhje. Tylko znajdz cos godnego uwagi, ze nie wpasc z deszczu po rynne ;)
ibiza

Postprzez bobba » Pn, 11 sie 2014, 11:36

A co jest nie tak z Twoja obecna? Żeby nie wleciala z deszczu pod rynne.
bobba

Postprzez przerażona » Pn, 11 sie 2014, 15:54

Wybaczcie, że nie odpisywałam, ale wróciłam do Polski. Nie mam ochoty współpracować z tą agencją. Banda oszustów! Nie będę używać tu nazwy, bo jeszcze mnie oskarżą o zniesławienie. Otóż zataili informacje o agresywnej podopiecznej dlatego, że nie mieli osób na zastępstwo. Nie tylko ja nacięłam się na gadki o sprawnej babci, której trzeba tylko gotować, dotrzymywać towarzystwa i wychodzić na spacery. Kobiecina, mimo że stara lała mnie codziennie jak tylko chciałam jej podać lekarstwa. No litości! Po tygodniu dałam za wygraną i uciekłam stamtąd. Sprawa nadaje się do TV!
W każdym razie zadzwoniłam dziś do Pronobla i czekam na ofertę. Piszecie same dobre słowa na ich temat, więc może i mi się uda. Życzcie mi powodzenia! Mam nadzieję, że nie oszukują z dolegliwościami, bo więcej rozczarowań nie przeżyję.
przerażona

Postprzez zofka » Wt, 12 sie 2014, 11:31

Powodzenia!
zofka

Postprzez AnnaS » Śr, 13 sie 2014, 09:06

przerażona napisał(a):Wybaczcie, że nie odpisywałam, ale wróciłam do Polski. Nie mam ochoty współpracować z tą agencją. Banda oszustów! Nie będę używać tu nazwy, bo jeszcze mnie oskarżą o zniesławienie. Otóż zataili informacje o agresywnej podopiecznej dlatego, że nie mieli osób na zastępstwo. Nie tylko ja nacięłam się na gadki o sprawnej babci, której trzeba tylko gotować, dotrzymywać towarzystwa i wychodzić na spacery. Kobiecina, mimo że stara lała mnie codziennie jak tylko chciałam jej podać lekarstwa. No litości! Po tygodniu dałam za wygraną i uciekłam stamtąd. Sprawa nadaje się do TV!
W każdym razie zadzwoniłam dziś do Pronobla i czekam na ofertę. Piszecie same dobre słowa na ich temat, więc może i mi się uda. Życzcie mi powodzenia! Mam nadzieję, że nie oszukują z dolegliwościami, bo więcej rozczarowań nie przeżyję.

Oj przerażona zyczę Ci powodzenia. Mamn nadzieje, ze nie sparzyłaś się na tyle, żeby calkowicie zrezygnowac z pracy, ale pisalas cos o innej agencji wiec domniemam ze nie. 3maj sie, powodzenia!
AnnaS

Postprzez dagmara » Cz, 21 sie 2014, 12:17

Niektóre agencje ogłaszają się na stronach urzędów miasta.
dagmara

Postprzez kartagina » Pt, 22 sie 2014, 09:10

Widziałam też
Wielu szuka szczęścia ponad ludzką miarę, inni poniżej jej, lecz ono znajduje się obok człowieka. [Konfucjusz]
kartagina

Następna strona

Powrót do Znajdź pracę