Zmiana agencji

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Re: Zmiana agencji

Postprzez lidka » Śr, 12 lis 2014, 12:44

Przerażona - składasz wypowiedzenie i jak sioe skonczy jego okres jesteś wolna. A w międzyczasie już możesz dzwonić po innych firmach i pytac czy cos maja.
lidka

Postprzez sandra » Śr, 11 mar 2015, 09:29

Ja kandydowałam do kilku agencji i tam gdzie maja prace tam jadę po prostu.
sandra

Postprzez Aga » Śr, 8 kwi 2015, 15:57

A ja już mam dość zmieniania agencji, skakania z kwiatka na kwiatek. Chciałabym aby w końcu ktoś zaproponował mi dobre warunki i żeby podopieczny się jakiś fajny trafił. Bo mam chyba dużego pecha jeśli o tgo chodzi albo ze mną jest coś nie tak nie wiem
Aga

Postprzez @@@ » Cz, 9 kwi 2015, 09:12

Aga napisał(a):A ja już mam dość zmieniania agencji, skakania z kwiatka na kwiatek. Chciałabym aby w końcu ktoś zaproponował mi dobre warunki i żeby podopieczny się jakiś fajny trafił. Bo mam chyba dużego pecha jeśli o tgo chodzi albo ze mną jest coś nie tak nie wiem

Z rodzinami mam wrażenie nigdy nie przewidzisz... czy byłam zadowolona z agencji czy nie to różni pdp sie trafiali. Jedni do rany przyłóż w kijowej firmie, a drudzy co do szału mnie doprowadzali w firmie fajnej. Jak na złość...
@@@

Postprzez malina » Pt, 5 cze 2015, 22:10

@@@ napisał(a):
Aga napisał(a):A ja już mam dość zmieniania agencji, skakania z kwiatka na kwiatek. Chciałabym aby w końcu ktoś zaproponował mi dobre warunki i żeby podopieczny się jakiś fajny trafił. Bo mam chyba dużego pecha jeśli o tgo chodzi albo ze mną jest coś nie tak nie wiem

Z rodzinami mam wrażenie nigdy nie przewidzisz... czy byłam zadowolona z agencji czy nie to różni pdp sie trafiali. Jedni do rany przyłóż w kijowej firmie, a drudzy co do szału mnie doprowadzali w firmie fajnej. Jak na złość...

dokładnie tak jak napisałaś. na ten moment jestem zadowolna zarówno z firmy jak i z pdp. Jak trafi swój na swego to wszystko się układa :)
malina

Postprzez GoWork » Pn, 6 lut 2017, 16:15

Zapraszam do kontaktu, warto nas sprawdzić. :) Gowork 786196934
GoWork

Postprzez hipi_0 » Pn, 24 kwi 2017, 12:35

Długo już w tym siedzie i tez duzo agencji zmieniłam i uważam ze godna polecenia firma http://eurocare.com.pl/ . Nigdy nie miałam problemow z ta firma a pracowało mi sie bardzo przyjemnie. Starsze osoby do których trafiałam były przemili i bezproblemowi.
hipi_0

Postprzez Pocztówka » Pt, 19 maja 2017, 13:17

Gowork teraz płaci premie za przejście do nich z innej agencji, może warto spróbować? Jak myślicie?
Pocztówka

Postprzez Magda_opiekunka » Pn, 19 lut 2018, 18:51

Zależy z pewnością od agencji, dobrze jak masz normalną umowę i możesz złożyć wypowiedzenie. Albo po prostu czekasz do końca trwania umowy. Ja bardzo nie lubię zmieniać i mam nadzieję, że dalej będę zadowolona z Procare24 i nie zmienie
Magda_opiekunka

Postprzez zuzanna333 » Cz, 12 kwi 2018, 19:11

Porażka, żeby przed opiekunką zatajać stan podopiecznego, w głowie się to nie mieści. Wiej jak najszybciej, bo tyle jest agencji, że w końcu trafisz na taką co cię będzie szanowała. Też miałam różne przeboje przez te kilka lat jak jeżdżę, teraz z laxo i póki co wywiązują się z umowy.
zuzanna333

Poprzednia strona

Powrót do Znajdź pracę