Czy korzystacie z telefonu podopiecznego?

Co warto wiedzieć przed pierwszym wyjazdem do Niemiec? Przydatne informacje, wskazówki, rady.

Czy korzystacie z telefonu podopiecznego?

Postprzez iwona » Wt, 14 kwi 2015, 08:38

Jak w temcie.
iwona

Re: Czy korzystacie z telefonu podopiecznego?

Postprzez Krysta » Wt, 14 kwi 2015, 09:11

Zależy. Teraz np. mam taki układ, że mam 3 telefony na tydzień do wykonania. Tak się ugadaliśmy. Ale szczerze to nie korzystam nawet z tego, ponieważ mam internet i przez niego wolę się kontaktowac. Teraz mam całkiem dobre stosunki rodzina, ale nasłuchałam sie tylu historii z naliczaniem opłat za telefony do polski, że mimo wszystko wolę nie ryzykowac i chociaż rozmowy przez skypia bywa że się przecinaja, to wolę przez Skypa.
Krysta

Postprzez kasia63 » Śr, 22 kwi 2015, 11:05

Ja nie, mam swój, wykupiłam specjalny abonament sobie, płace kilkadziesiąt złotych ale opłaca mi się i jestem niezależna, a dzwonie do domu kiedy mam ochotę.
kasia63

Postprzez kokotka » Śr, 29 kwi 2015, 13:11

Ja korzystam. Rodziną z myslą o opiekunkach wykupiła własnie taki specjalny abonament, także mogę rozmawiać ile chcę byle nie kolidowało to z moimi obowiązkami.
kokotka

Postprzez lidka » Śr, 29 kwi 2015, 14:46

Ja jak przyjechałam na ofertę to odrazu ustaliliśmy czy moge korzystac i ile i się tego trzymam i nie mam z tego powodu żadnych problemów ;)
lidka

Postprzez alina » Cz, 7 maja 2015, 12:03

Korzystam bo mi rodzina udostępnia, więc po co mam kupowac jkieś karty i się bawić w szukanie taniej oferty jak mogę korzystać na miejscu ;)
alina

Postprzez krycha » Cz, 7 maja 2015, 15:59

Ja mogłabym ale nie korzystam. Kontaktuję się przez Internet głównie.
krycha

Postprzez igaska74 » Cz, 7 maja 2015, 22:54

krycha napisał(a):Ja mogłabym ale nie korzystam. Kontaktuję się przez Internet głównie.

No ja mam tak samo. Czasem agencja do mnie dzwoni na domowy to rozmawiam a tak to z mężem przez Skype :) .
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez ewak » Pn, 11 maja 2015, 12:10

Dla mnie telefon mógłby już właściwie nie istnieć. Czasem jak jestem w polsce to korzystac, ale z komórki nie ze stacjonarnego. Nowe czasy nastały i jak nam się skończy umowa to już postanowiliśmy, że rezygnujemy ze stacjonarnego i zostawiamy tylko komórki.
ewak

Postprzez Mario » Pt, 22 maja 2015, 22:37

Mi rodzina udostępniła dostęp do internetu - także korzystam tylko z niego do rozmów z moją rodzin ą w Polsce. taniej i bez kłopotów :D
Mario

Następna strona

Powrót do Organizacja wyjazdu