Reisefieber

Co warto wiedzieć przed pierwszym wyjazdem do Niemiec? Przydatne informacje, wskazówki, rady.

Re: Reisefieber

Postprzez anisia » N, 28 cze 2015, 07:06

Przypuszczam jak Ci jest trudno,bo widze to po swoich znajomych. W jakim województwie mieszkasz?
anisia

Postprzez muszka » N, 28 cze 2015, 12:22

anisia napisał(a):Przypuszczam jak Ci jest trudno,bo widze to po swoich znajomych. W jakim województwie mieszkasz?

Opolskie
muszka

Postprzez Anisia » N, 28 cze 2015, 16:06

ja jestem z Małopolski. Nie wiem czy ktoś jest tu na tym forum z Małopolski koło Krakowa?
Anisia

Postprzez muszka » N, 28 cze 2015, 21:43

Anisia napisał(a):ja jestem z Małopolski. Nie wiem czy ktoś jest tu na tym forum z Małopolski koło Krakowa?

Na pewno ktoś się znajdzie. Dużo tu nas na forum.
muszka

Postprzez Anisia » N, 28 cze 2015, 22:04

Myśle że w końcu ktoś sie odezwie z Małopolski. W sumie ja bym na forum nie była tylko koleżanka namówiła mnie bo ona czasami czyta sobie różne te fora. To forum jest takie miłe i spokojne(jej opinia taka jest) bo na innych zwłaszcza tam jakimś to ponoc sie ciągle kłócą, że tam niszczą nowo zalogowanych i jest dziwnie. :D
Anisia

Postprzez kotulka » Pn, 29 cze 2015, 12:50

A to o forum to prawda :) . Ja zaglądnęłam tu przez przypadek i zostałam. Fajnie się was wszystkich czyta!
kotulka

Postprzez Anisia » Pn, 29 cze 2015, 14:55

Kotulka a które Ty forum masz na myśli bo napisałaś że prawda? Pewnie masz na myśli to co ja? Takie z żółtym słoneczkiem i i granatowe napisy?
Anisia

Postprzez Anisia » Pn, 29 cze 2015, 15:01

opiekunka forum-pl ze słoneczkiem. Tam się żrą równo. Ponoc maja tam prezesa i prezeskę na tym forum.
Anisia

Postprzez kotulka » Pn, 29 cze 2015, 17:04

Anisia napisał(a):Kotulka a które Ty forum masz na myśli bo napisałaś że prawda? Pewnie masz na myśli to co ja? Takie z żółtym słoneczkiem i i granatowe napisy?

Miałam na myśli to forum, na którym piszemy :). Że jest miłe i to na prawdę taka odskocznia od codzienności z seniorem.
kotulka

Postprzez Anisia » Pn, 29 cze 2015, 17:08

Tak to forum jest bardzo fajne i kulturalne takie domowe :D Widać że tu są ludzie normalni i kulturalni. Bo ja pisząc tam wyżej miałam na mysli inne forum takie ze słoneczkiem. Tam sie dzieja takie rzeczy, w ogóle to tam sa jacys nienormalni ludzie. Bo jak się czyta ich wypowiedzi to szok.
Anisia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Organizacja wyjazdu