Reisefieber

Co warto wiedzieć przed pierwszym wyjazdem do Niemiec? Przydatne informacje, wskazówki, rady.

Re: Reisefieber

Postprzez begonia » Pt, 18 lip 2014, 15:29

Gorzej jak nastawię się, że wszystko będzie idealne a będzie katastrofa. Irka trafiła na taką miłą rodzinę na początku. Oby moja podopieczna była równie sympatyczna.
"Młodość mu­si się wyszu­mieć, sta­rość - wygderać. " ;)
begonia

Postprzez Rogulka » Pn, 21 lip 2014, 09:31

begonia napisał(a):Gorzej jak nastawię się, że wszystko będzie idealne a będzie katastrofa. Irka trafiła na taką miłą rodzinę na początku. Oby moja podopieczna była równie sympatyczna.

Begonia będzie dobrze! powtarzaj to sobie w głowie"będzie dobrze", "będzie dobrze", "będzie dobrze" - w końcu w to uwierzysz ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez begonia » Pn, 21 lip 2014, 10:31

Staram się, ale wiesz jak jest...pozytywne myślenie to jedno, ale to co robi ze mną mój mózg to drugie. Teraz wkręcam się jeszcze tym wypadkiem Sindbada. Nawet nie mówię o tym córce, bo będzie prosić mnie, żebym została...
begonia

Postprzez Krysta » Pn, 21 lip 2014, 10:33

begonia napisał(a):Staram się, ale wiesz jak jest...pozytywne myślenie to jedno, ale to co robi ze mną mój mózg to drugie. Teraz wkręcam się jeszcze tym wypadkiem Sindbada. Nawet nie mówię o tym córce, bo będzie prosić mnie, żebym została...

Ja myslę, że córka tez slyszala o wypadku i mysli to samo "nie bede rozmawiac z mama na ten temat zeby jej nie denerwowac przed podroza" hehe. Kochana wiem, ze sie boisz i nie łatwo odrzucic czarne mysli ale sie postaraj :)
Krysta

Postprzez halka » Pn, 21 lip 2014, 11:08

Begonia ja wyjeżdżam jutro. Wiesz...zabrałam więcej wygodnych ubrań. Luźne spodnie, bluzki. To w czym czuję się najlepiej. W końcu jadę tam do pracy a nie na balety ;) . No mam 3 sukienki, marynarkę i buty na obcasie, ale to takie w razie W. Co do kosmetyków to zabrałam szampon, żel, pastę do zębów. Wszystko po jednym. Najwyżej będę biegać po sklepach i kupować na bieżąco. Podobno jedzenie i nocleg mam zapewniony (mam nadzieję, że nie w pokoju podopiecznego ;) ) a to najważniejsze.
halka

Postprzez begonia » Pn, 21 lip 2014, 14:36

O to widzę, że nie jestem sama nowicjuszką w tym gronie. Powodzenia halka. O której wyjazd?
begonia

Postprzez Krysta » Wt, 22 lip 2014, 09:01

halka napisał(a):Begonia ja wyjeżdżam jutro. Wiesz...zabrałam więcej wygodnych ubrań. Luźne spodnie, bluzki. To w czym czuję się najlepiej. W końcu jadę tam do pracy a nie na balety ;) . No mam 3 sukienki, marynarkę i buty na obcasie, ale to takie w razie W. Co do kosmetyków to zabrałam szampon, żel, pastę do zębów. Wszystko po jednym. Najwyżej będę biegać po sklepach i kupować na bieżąco. Podobno jedzenie i nocleg mam zapewniony (mam nadzieję, że nie w pokoju podopiecznego ;) ) a to najważniejsze.

Daj znać po dotarciu jak jest na miejscu, powodzenia :)
Krysta

Postprzez begonia » Wt, 22 lip 2014, 09:26

Ciekawe czy halka już wyjechała. Wczoraj pewnie nie miała już czasu żeby odpisać...
begonia

Postprzez Rogulka » Wt, 22 lip 2014, 13:13

halka napisał(a):Begonia ja wyjeżdżam jutro. Wiesz...zabrałam więcej wygodnych ubrań. Luźne spodnie, bluzki. To w czym czuję się najlepiej. W końcu jadę tam do pracy a nie na balety ;) . No mam 3 sukienki, marynarkę i buty na obcasie, ale to takie w razie W. Co do kosmetyków to zabrałam szampon, żel, pastę do zębów. Wszystko po jednym. Najwyżej będę biegać po sklepach i kupować na bieżąco. Podobno jedzenie i nocleg mam zapewniony (mam nadzieję, że nie w pokoju podopiecznego ;) ) a to najważniejsze.

Halka to Twój pierwszy wyjazd tak?
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez begonia » Wt, 22 lip 2014, 13:29

Rogulka z tego co wywnioskowałam z jej wypowiedzi to chyba pierwszy.
begonia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Organizacja wyjazdu