Reisefieber

Co warto wiedzieć przed pierwszym wyjazdem do Niemiec? Przydatne informacje, wskazówki, rady.

Re: Reisefieber

Postprzez halka » Śr, 23 lip 2014, 08:15

begonia napisał(a):Rogulka z tego co wywnioskowałam z jej wypowiedzi to chyba pierwszy.

Begoniu dobrze wywnioskowałaś. Myślałam, że napisałam, że to moja pierwsza oferta, ale jak to mówią "indyk myślał...". Dojechałam na miejsce szczęśliwie. Dziadek mieszka w dużym domku z ogrodem. Od razu zgadaliśmy się z poczuciem humoru. Wielu słów nie rozumiem, ale szybko się nauczę. Jak to mówią "co cię nie zabije to cię wzmocni"
halka

Postprzez begonia » Śr, 23 lip 2014, 10:19

Super, że dojechałaś szczęśliwie na miejsce! Poduczysz się niemieckiego w mig od podopiecznego! Powodzenia!
"Młodość mu­si się wyszu­mieć, sta­rość - wygderać. " ;)
begonia

Postprzez anna73 » Śr, 23 lip 2014, 13:46

Halka! Witamy na Niemieckiej ziemi ;)
Obrazek
anna73

Postprzez Krysta » Pt, 25 lip 2014, 08:36

halka napisał(a):
begonia napisał(a):Rogulka z tego co wywnioskowałam z jej wypowiedzi to chyba pierwszy.

Begoniu dobrze wywnioskowałaś. Myślałam, że napisałam, że to moja pierwsza oferta, ale jak to mówią "indyk myślał...". Dojechałam na miejsce szczęśliwie. Dziadek mieszka w dużym domku z ogrodem. Od razu zgadaliśmy się z poczuciem humoru. Wielu słów nie rozumiem, ale szybko się nauczę. Jak to mówią "co cię nie zabije to cię wzmocni"

Halka powodzenia tam! A to, że znaleźliście wspólny język i zainteresowania - to bardzo dobrze na początek! :)
Krysta

Postprzez helaB » Pt, 25 lip 2014, 09:19

halka napisał(a):

To super, że dogadałaś się z dziadkiem!! Powodzenia! Z każdym dniem będzie coraz lepiej!
helaB

Postprzez eve55 » Pn, 28 lip 2014, 09:05

Begoniu, jeszcze 4 dni do wyjazdu. Spakowana?
eve55

Postprzez begonia » Pn, 28 lip 2014, 10:06

Ewo miło, że pytasz. Tak spakowana. Już mam wszystko najpotrzebniejsze w torbie. Denerwowałam się tak bardzo, że myślałam że mocniej się nie da...ale teraz denerwuję się 4 razy bardziej. Ratunku!
begonia

Postprzez Rogulka » Pn, 28 lip 2014, 11:35

begonia napisał(a):Ewo miło, że pytasz. Tak spakowana. Już mam wszystko najpotrzebniejsze w torbie. Denerwowałam się tak bardzo, że myślałam że mocniej się nie da...ale teraz denerwuję się 4 razy bardziej. Ratunku!

Będzie doooobrzeeee!!! :D Ale ja tez nie lubie tych kilku dni przed wyjazdem, mam tak samo jak Ty, pdminowana chodze cała. Ale mam tak przed kazda podróża prawie ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez helaB » Wt, 29 lip 2014, 10:22

Begoniu, ale ten czas szybko leci. Dopiero miałaś 2 tyg. do wyjazdu a to już 3 dni zostało! Szok!
helaB

Postprzez begonia » Wt, 29 lip 2014, 14:33

helaB napisał(a):Begoniu, ale ten czas szybko leci. Dopiero miałaś 2 tyg. do wyjazdu a to już 3 dni zostało! Szok!

Oj leci leci. Aż strach pomyśleć, że to tylko 3 dni do wyjazdu. Boję się, że sobie nie poradzę. A co jeśli nie polubimy się z babcią? Pół roku męki? :?
begonia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Organizacja wyjazdu