Reisefieber

Co warto wiedzieć przed pierwszym wyjazdem do Niemiec? Przydatne informacje, wskazówki, rady.

Re: Reisefieber

Postprzez anna73 » Pt, 1 sie 2014, 09:28

Begoniu trzymam mocno zaciśnięte kciuki! Na pewno sobie poradzisz!
Obrazek
anna73

Postprzez marta » Wt, 26 maja 2015, 20:00

Aaaaa a. .jutro wyjeżdżam. Mój pierwszy raz. Mam wszystkie dokumenty, naładowany telefon ;) i gacie pełne strachu! :D
marta

Postprzez pszczolka » Wt, 26 maja 2015, 20:21

Oj az mi się przypomniał mój pierwszy raz :o
pszczolka

Postprzez igaska74 » Śr, 27 maja 2015, 20:26

marta napisał(a):Aaaaa a. .jutro wyjeżdżam. Mój pierwszy raz. Mam wszystkie dokumenty, naładowany telefon ;) i gacie pełne strachu! :D

Jak minęła podróż? Ja jechałam teraz 3 raz i czułam się jak za pierwszym razem
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez Lilka » Cz, 28 maja 2015, 19:23

Ja jadę w poniedziałek i też mam nerwicę. Już dziś bolał mnie brzuch a co będzie w niedzielę???
Lilka

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez pszczolka » Cz, 28 maja 2015, 21:32

Lilka znam to. Minie jak dojedziesz na miejsce :) .
pszczolka

Postprzez minni » Śr, 3 cze 2015, 10:06

eve55 napisał(a):Ja na pierwszą swoją ofertę nie brałam pieniędzy, bo bilet na autobus pochłonął i tak niezłą sumę pieniędzy. Kupiłam wszystko co uważałam za potrzebne i wyjechałam. Po tygodniu mogłam wziąć zaliczkę.

Trochę ryzykowne. Ale jak jest możliwość wzięcia zaliczki to też super. Ja zawsze biore jakąś gotówkę ze soba. Nie lubie niespodzianek.no i wolle być zabezpieczona w "dzikich" sytuacjach.
minni

Postprzez kalina » Pt, 5 cze 2015, 22:49

marta napisał(a):Aaaaa a. .jutro wyjeżdżam. Mój pierwszy raz. Mam wszystkie dokumenty, naładowany telefon ;) i gacie pełne strachu! :D

Ja przy pierwszym wyjeździe miałam jeszcze ściągi z rozmowek polsko niemieckich. Byłam pewna ze wiem i potrafię porozumiewać się w tym języku. Natomiast potrzebowałam mieć te ściągi. Tak wyrazie gdyby. ... :D
kalina

Postprzez Elza » Cz, 11 cze 2015, 09:35

Przy pierwszym wyjeździe czułam się jak w szkole podstawowej przy pierwszym wyjeździe na kolonie. z milion razy sprawdzalam i przepakowywałam torbę. Zabrałam rzeczy, których w trakcie wyjazdu nawet na pięć sekund nie wyciagłam z torby. A teraz? pakuję się na dwie godziny przed wyjazdem. taka codzienność.
Elza

Postprzez igaska74 » Cz, 11 cze 2015, 17:28

A to ja często zabieram coś co nie jest mi kompletnie potrzebne. Ale zawsze jest na wszelki wypadek :D. Tak często jest ze szpilkami. Haha :D
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Organizacja wyjazdu