co opiekunka osób starszych powinna wziąc ze sobą do Niemiec

Co warto wiedzieć przed pierwszym wyjazdem do Niemiec? Przydatne informacje, wskazówki, rady.

Re: co opiekunka osób starszych powinna wziąc ze sobą do Nie

Postprzez kotulka » Śr, 15 kwi 2015, 16:59

Ja jakoś nie jestem przekonana do kota w domu :) . Fajny taki futrzany przyjaciel, ale do popatrzenia na niego.
kotulka

Postprzez sonia » Śr, 15 kwi 2015, 20:43

Ja też mam stały zestaw do pracy. Przeglądam co nie nadaje się już do użytku, dokupuję co jeszcze potrzeba i pakuję walizkę.
sonia

Postprzez igaska74 » Cz, 16 kwi 2015, 15:28

iwona napisał(a):
igaska74 napisał(a):Iwona, opiekuję się czasem weekendowo dziećmi męża. Sama o swoich dzieciach pomyślałam za późno i już zbyt niebezpieczne jest zachodzenie w ciążę ;).

żałujesz? bo ja kiedyś nie chciałam dzieci.. naprawede, a traz nie mogę sobie wyobrazić życia bez nich. Ale zajmujesz się dziećmi męża, to troche tak jakbyś miała swoje :) A co do kotków to moje ulubione to koty brytyjskie...z niebieskimi oczkami...

Wiesz co...czasem myślę sobie jakie byłyby te moje małe "potworki", ale ogólnie nie żałuję. Jestem zadowolona ze swojego życia i właśnie jak piszesz, dzieci męża pozwalają mi zaspokoić mój instynkt macierzyński :) .
Ja kiedyś chciałam kupić kota z hodowli - ragdolla (właśnie z niebieskimi oczami). Ale przypałętał się taki mały Klusek i został :) .
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez kotulka » Pn, 20 kwi 2015, 22:17

Chyba zbytnio odchodzimy od tematu ;) ale chciałam dorzucić swoje 5 groszy, że ja żałuję, że miałam tylko 1 córę. Wychowana została na trochę rozpuszczoną jedynaczkę i boję się, że może mieć problem z ulokowaniem swoich uczuć.
kotulka

Postprzez iwona » Wt, 21 kwi 2015, 09:25

igaska74 napisał(a):
iwona napisał(a):
igaska74 napisał(a):Iwona, opiekuję się czasem weekendowo dziećmi męża. Sama o swoich dzieciach pomyślałam za późno i już zbyt niebezpieczne jest zachodzenie w ciążę ;).

żałujesz? bo ja kiedyś nie chciałam dzieci.. naprawede, a traz nie mogę sobie wyobrazić życia bez nich. Ale zajmujesz się dziećmi męża, to troche tak jakbyś miała swoje :) A co do kotków to moje ulubione to koty brytyjskie...z niebieskimi oczkami...

Wiesz co...czasem myślę sobie jakie byłyby te moje małe "potworki", ale ogólnie nie żałuję. Jestem zadowolona ze swojego życia i właśnie jak piszesz, dzieci męża pozwalają mi zaspokoić mój instynkt macierzyński :) .
Ja kiedyś chciałam kupić kota z hodowli - ragdolla (właśnie z niebieskimi oczami). Ale przypałętał się taki mały Klusek i został :) .

No i to jest najważniejsze, że jesteś zadowolona :) A takie kotki ze schroniska czy bezdomne są najlepsze... najbardziej oddane, kochane i najwierniejsze!
iwona

Postprzez iwona » Wt, 21 kwi 2015, 09:27

kotulka napisał(a):Chyba zbytnio odchodzimy od tematu ;) ale chciałam dorzucić swoje 5 groszy, że ja żałuję, że miałam tylko 1 córę. Wychowana została na trochę rozpuszczoną jedynaczkę i boję się, że może mieć problem z ulokowaniem swoich uczuć.

A ile lat ma córa? Ma już jakieś złe doświadczenia? Nieszczęsliwe miłości?

Tak mik teraz przyszło jeszcze do głowy, że warto do De zabrac ze sobą aparat fotograficzny. Ja biore zawsze lubię robić zdjęcia. Potem pokazywać rodzinie ;)
iwona

Postprzez AnnaS » Wt, 21 kwi 2015, 15:31

Nie tylko kotki ale i pieski właśnie ze schroniska, to najlepszy wybór :) oczywiście może się trafić taki po przejściach, którego bez pomocy psiego behawiorysty będzie trudno okiełznać, ale nie musi tak być. Ja się nawet zastanawiałam, czy mojego pieska nie wziąć na ofertę, zapytałam babcie co o tym myśli i zgodziła się bo ona też lubi futrzaki, ale mąż się nie zgodził - stwierdził, że oszalałby w domu zupełnie sam :P
AnnaS

Postprzez anna73 » Wt, 21 kwi 2015, 15:45

AnnaS napisał(a):Nie tylko kotki ale i pieski właśnie ze schroniska, to najlepszy wybór :) oczywiście może się trafić taki po przejściach, którego bez pomocy psiego behawiorysty będzie trudno okiełznać, ale nie musi tak być. Ja się nawet zastanawiałam, czy mojego pieska nie wziąć na ofertę, zapytałam babcie co o tym myśli i zgodziła się bo ona też lubi futrzaki, ale mąż się nie zgodził - stwierdził, że oszalałby w domu zupełnie sam :P

Haha moja pdp jakby usłyszała, że ja z psem chcę przyjechać to chyba by mnie wodą święconą pokropiła mimo że wierząca nie jest haha. A z chęcią bym wzięła mojego fafika ... tylko podróż byłaby dla niego pewnie męcząca.
Obrazek
anna73

Postprzez Wanda » Śr, 22 kwi 2015, 10:04

He he dobre :P moja pdp ma papużki faliste. Fajne sa, ładnie ćwierkają i w domu tak jakoś weselej z nimi tylko strasznie brudzą.
Wanda

Postprzez DorotaM » Śr, 22 kwi 2015, 23:35

o tak aparat fotograficzny to dobra rzecz. Tylko jak już jesteś któryś raz z kolei na tej samej ofercie to nie ma co ciekawego fotografować.
DorotaM

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Organizacja wyjazdu