co opiekunka osób starszych powinna wziąc ze sobą do Niemiec

Co warto wiedzieć przed pierwszym wyjazdem do Niemiec? Przydatne informacje, wskazówki, rady.

Re: co opiekunka osób starszych powinna wziąc ze sobą do Nie

Postprzez kotulka » Cz, 23 kwi 2015, 15:09

iwona napisał(a):
kotulka napisał(a):Chyba zbytnio odchodzimy od tematu ;) ale chciałam dorzucić swoje 5 groszy, że ja żałuję, że miałam tylko 1 córę. Wychowana została na trochę rozpuszczoną jedynaczkę i boję się, że może mieć problem z ulokowaniem swoich uczuć.

A ile lat ma córa? Ma już jakieś złe doświadczenia? Nieszczęsliwe miłości?

Tak mik teraz przyszło jeszcze do głowy, że warto do De zabrac ze sobą aparat fotograficzny. Ja biore zawsze lubię robić zdjęcia. Potem pokazywać rodzinie ;)

Ma 24 lata i na razie uważa, że facet jej do szczęścia niepotrzebny. Lubi mieszkać z nami, bo wiadomo jedzenie ma "pod nosem". Jak nie ja gotuję to mąż. Czasem wpadnie do babci na obiad.
Kiedyś miała chłopaka. Taki Mariusz. Bardzo miły chłopak, ale rozpadło się po 5 miesiącach i od tego czasu spokój.
kotulka

Postprzez Wanda » Pn, 27 kwi 2015, 11:30

Uwaga! nie zapomnijcie piżam - do tych so się może własnie pakuja :D właśnie mi się przypomniało, że kiedyś zapomniałam piżamy i przez tydzień musiałam spać w podkoszulce i majtkach, a jak wstawałam do pdp to za każdym razem zakładac spodnie dresowe. Dopiero po tygodniu miałam okazję kupić sobie coś w sklepie.
Wanda

Postprzez sonia » Pn, 27 kwi 2015, 13:46

Wanda, zawsze mogłaś założyć szlafrok zamiast spodni dresowych ;) . Ja raz na ofercie miałam pokój na poddaszu i było tak gorąco że musiałam spać nago.
sonia

Postprzez Wanda » Pn, 27 kwi 2015, 14:03

sonia napisał(a):Wanda, zawsze mogłaś założyć szlafrok zamiast spodni dresowych ;) . Ja raz na ofercie miałam pokój na poddaszu i było tak gorąco że musiałam spać nago.

:o Nago? :o oj nie, w życiu, ja bym się bała że ktoś zapuka, coś będzie chciał, nawet jeśli nie wejdzie od razu to i tak czułabym się nieswojo :P A szlafrok też może odsłonić co nie co. Już taka jestem z natury wstydliwa :oops:
Wanda

Postprzez sonia » Pn, 27 kwi 2015, 14:36

Nie miałam żądnych oporów. Babcia spała w pokoju obok. Aby wstać potrzebna była moja asekuracja. W domu tylko my obie.
sonia

Postprzez Izabela » Pt, 8 maja 2015, 20:18

Ja już jestem praktycznie spakowana. Chyba wzięłam wszystko co będzie mi potrzeba.
Izabela

Postprzez Wanda » Pn, 11 maja 2015, 10:38

Izabela napisał(a):Ja już jestem praktycznie spakowana. Chyba wzięłam wszystko co będzie mi potrzeba.

Iza, to się okaże na miejscu, mniej więcej po 2 dniach hehe. Ja już nie raz zapomniałam coś ze sobą wziąc, przyjeżdżam na miejscu a tu zonk... :lol:
Wanda

Postprzez Izabela » Wt, 12 maja 2015, 21:40

No na razie wiem, że zapomniałam wziąć ze sobą moją ulubioną perfumę. Zostawiłam na półce, żeby jeszcze wypsikać się przed wyjściem i została :( .
Izabela

Postprzez kotulka » Wt, 12 maja 2015, 23:25

Oj, to może kupisz coś podobnego w Niemczech?
kotulka

Postprzez pysia » Śr, 13 maja 2015, 10:32

Izabela napisał(a):No na razie wiem, że zapomniałam wziąć ze sobą moją ulubioną perfumę. Zostawiłam na półce, żeby jeszcze wypsikać się przed wyjściem i została :( .

Jest jeden plus - będziesz ją miała na dłużej jak nie będziesz jej używała teraz :D
pysia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Organizacja wyjazdu