kto załatwia mi ubezpieczenie?

Co warto wiedzieć przed pierwszym wyjazdem do Niemiec? Przydatne informacje, wskazówki, rady.

kto załatwia mi ubezpieczenie?

Postprzez monika » Pn, 22 gru 2014, 15:25

witam, jeśli chce wyjechać do opieki to jak wygląda sprawa z uezpieczeniem zdrowotnym? Gdzie mam sie zgłosić, żeby je sobie załatwic?
monika

Re: kto załatwia mi ubezpieczenie?

Postprzez Rogulka » Pn, 29 gru 2014, 16:59

Moniko jeśli jedziesz z firma to firma musi się o to zatroszczyć. Podpytaj ws agencji.
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez da vinci » Śr, 7 sty 2015, 12:37

Tak jak napisała Rogulka ubezpieczenie załatwia Ci firma, oni Ci powiedza dokładnie co i jak.
da vinci

Postprzez Ulyt » Cz, 5 mar 2015, 11:50

Zależy, czy jedziesz z firma, czy jedziesz sama, jesli sama to sama sobie załatwiasz lub nie - co jest ryzykowne. Jeśli z firma to forima wypelnia za Ciebie druki i załatwia w nfz wszystko.
Ulyt

Postprzez anna73 » Śr, 13 sty 2016, 12:26

monika napisał(a):witam, jeśli chce wyjechać do opieki to jak wygląda sprawa z uezpieczeniem zdrowotnym? Gdzie mam sie zgłosić, żeby je sobie załatwic?

Mi załatwiała wszystko firma więc nie miałam problemów z szukaniem ubezpieczyciela.
Obrazek
anna73

Postprzez Iwona470 » N, 7 sty 2018, 13:10

Moim zdaniem firma zatrudniająca powinna wszystko powiedzieć. Mnie w Procare poinformowali o wszystkim, odpowiedzieli nawet na te głupsze pytania. Dlatego wolę jeździć z firmą a nie na własną rękę.
Iwona470

Postprzez KasiaPerla » N, 14 sty 2018, 15:51

Firma. Zapraszam na bliga dla opiekunek. Wazne informacje, ciekawe opowiadsnia ze zlecen, mnostwo felietonow, nauka niemieckiego, pomysly na niemieckie obiady. Jest tam rowniez chat, na ktorym odpowiem, na kazde pytanie, mozna rowniez pytac na fb profil Kasia Perla. Zapraszam na bloga. http://kasiaperla.blogspot.com
KasiaPerla

Powrót do Organizacja wyjazdu