Praca w Nieczech

Jaką formę wyjazdu wybrać? Wasze doświadczenia.

Re: Praca w Nieczech

Postprzez danuśka58 » Pn, 15 cze 2015, 10:08

Jak z tymi ofertami dla dwóch? Coś wiecie? Może zabrałabym mojego starego :) fajnie byłoby przywieźć taka kasę do domu.2-3 wyjazdy i wyszlibyśmy na prostą.
danuśka58

Postprzez kotulka » Pn, 15 cze 2015, 22:18

Na pewno coś takiego jest, ale ja się nigdy nad tym nie zastanawiałam :) . Mój to nawet niemieckiego nie zna :D .
kotulka

Postprzez danuśka58 » Pt, 19 cze 2015, 15:38

igaska74 napisał(a):Nawet nie myślałam o opcji wyjazdu z mężem. A mąż do pomocy? Mielibyście 2 wypłaty?

no wydaje mi się, że tak. on opiekuje się Dziadkiem na przykład a ja Babcią. no możliwości jest mnóstwo.
kotulka napisał(a):Na pewno coś takiego jest, ale ja się nigdy nad tym nie zastanawiałam :) . Mój to nawet niemieckiego nie zna :D .

mój troche zna. Wystarczy do skomunikowania się, a jak czegoś nie zrozumie to ja bede na miesjcu.
Myslę, ze to bylaby fajna oferta..miałabym go cały czas na oku ;) wiecie jak to z tymi chłopami..
danuśka58

Postprzez igaska74 » Pt, 19 cze 2015, 21:57

danuśka58 napisał(a):
igaska74 napisał(a):Nawet nie myślałam o opcji wyjazdu z mężem. A mąż do pomocy? Mielibyście 2 wypłaty?

no wydaje mi się, że tak. on opiekuje się Dziadkiem na przykład a ja Babcią. no możliwości jest mnóstwo.

To całkiem fajne rozwiązanie :) .
danuśka58 napisał(a):
kotulka napisał(a):Na pewno coś takiego jest, ale ja się nigdy nad tym nie zastanawiałam :) . Mój to nawet niemieckiego nie zna :D .

mój troche zna. Wystarczy do skomunikowania się, a jak czegoś nie zrozumie to ja bede na miesjcu.
Myslę, ze to bylaby fajna oferta..miałabym go cały czas na oku ;) wiecie jak to z tymi chłopami..

A ja tam wolę odpocząć trochę od męża. Przynajmniej jak wracam to zachowujemy się jak nastolatki :).
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez kalina » Śr, 1 lip 2015, 14:18

igaska74 napisał(a):A ja tam wolę odpocząć trochę od męża. Przynajmniej jak wracam to zachowujemy się jak nastolatki :).

ja wole mieć swojego na oku 8-) zastanawiam się nad wyjazdem, ale martwi mnie pozostawienie tego mojego byczka samego w domu :) podoba mi się rozwiązanie danuśki58. dopytam w swojej agencji. i bede męczyć mojego męża w tej sprawie 8-)
kalina

Postprzez igaska74 » Śr, 1 lip 2015, 21:54

kalina napisał(a):
igaska74 napisał(a):A ja tam wolę odpocząć trochę od męża. Przynajmniej jak wracam to zachowujemy się jak nastolatki :).

ja wole mieć swojego na oku 8-) zastanawiam się nad wyjazdem, ale martwi mnie pozostawienie tego mojego byczka samego w domu :) podoba mi się rozwiązanie danuśki58. dopytam w swojej agencji. i bede męczyć mojego męża w tej sprawie 8-)

Hehe, tylko pytanie czy nie będziesz musiała wszystkiego robić za dwoje a jeszcze będziesz miała kolejnego podopiecznego na głowie ;) :D.
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez Kalia » Śr, 15 lip 2015, 18:10

igaska74 napisał(a):
kalina napisał(a):

Hehe, tylko pytanie czy nie będziesz musiała wszystkiego robić za dwoje a jeszcze będziesz miała kolejnego podopiecznego na głowie ;) :D.

dobre! ah te chłopy z nimi ciężko a bez nich jeszcze gorzej..
Kalia

Postprzez Kabaretowa » Cz, 6 sie 2015, 22:16

Fajnie piszecie o takiej ofercie dla 2. W praktyce jednak jest tak, że do dwójki jeździ jedna osoba.
Kabaretowa

Postprzez tes » Wt, 20 paź 2015, 14:25

Pracuję od 3 lat w [proszę nie używać nazw firm poza wątkami o opiniach/ Admin] i jestem w miarę zadowolona.Z agencją zawsze jest bezpiecznie,bo praca jest legalna,masz 24h opiekę koordynatora i w każdej chwili możesz się zwrócić do niego o pomoc i wsparcie.Poza tym firma organizuje podróż w obie strony,masz kartę EKUZ i druk A1 oraz jesteś objęta dodatkowym ubezpieczeniem na terenie Niemiec.Składki do Zus są opłacane,są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje:kurs j.niemieckiego,szkolenia z zakresu opieki osób starszych.Wynagrodzenie wpływa regularnie do 14 dnia każdego m-ca i jest uzależnione od stopnia języka niemieckiego,doświadczenia,stanu podopiecznch,dodatkowych umiejętności np.prawo jazdy.Firma organizuje wyjazdy również do Anglii.Jest to lider na rynku pracy z 11 letnim doświadczeniem.Polecam :)Teresa
tes

Postprzez ewa » Śr, 21 paź 2015, 13:26

Witaj Tes :)

Piszesz, że normalnie opłacają składki zus? , a od jakiej kwoty ? Właśnie zastanawiam się nad tą firmą bo już czytałam , że płacą na czas i są dość dobrze zorganizowani i nawet jest oddział w moim mieście :D tylko nigdzie się nie dowiedziałam od jakiej sumy płacą składki . czy od najniższej czy od średniej kr ?
ewa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Z agencją czy na czarno?