Kto pracował na czarno i przeszedł pod agencję?

Jaką formę wyjazdu wybrać? Wasze doświadczenia.

Re: Kto pracował na czarno i przeszedł pod agencję?

Postprzez wiola9 » N, 7 cze 2015, 23:11

Nie mam porównania. Jestem na pierwszej ofercie z agencją. Ale nie mam na razie problemów. Przynajmniej miałam pomoc w wypełnianiu dokumentów, bo tego bardzo nie lubię.
wiola9

Postprzez OpiekunkaKraków » Pt, 27 maja 2016, 09:38

Pracowałam na czarno, ale niestety trafiłam na nieuczciwą rodzinę i obiecałam sobie, że nigdy więcej. Od kilku lat pracuje z agencją [fragment usunięty ze względu na reklamę. Opinie o firmach proszę zamieszczać w odpowiednim dziale z opiniami. Dziękuję // Admin] i jestem bardzo zadowolona.
OpiekunkaKraków

Postprzez gosiak » N, 6 lis 2016, 20:04

Ja też wyjeżdżałam na czarno, ale mnie oszukali i od tamtej pory wyjeżdżam z konikiem i jestem naprawde zadowolona. Nie mam już żadnych problemów ani stresów, wszystko legalnie i profesjonalnie
gosiak

Postprzez weronika » N, 13 lis 2016, 22:13

gosiak napisał(a):Ja też wyjeżdżałam na czarno, ale mnie oszukali i od tamtej pory wyjeżdżam z konikiem i jestem naprawde zadowolona. Nie mam już żadnych problemów ani stresów, wszystko legalnie i profesjonalnie

Racja, ja tez sie boje bo słyszałam że wiele kobiet zostało bez pieniędzy i ma różne problemy
weronika

Postprzez Mariola1956 » Wt, 19 wrz 2017, 11:34

ja tak zrobiłam i nie żałuję. od kilku lat pracuję jako opiekunka osób starszych i zawsze szukałam prywatnych ofert pracy. Od niedawna korzystam z usług agencji opiekunek osób starszych http://www.veritas-opieka.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Trafiłam tam z polecenia kuzynki. wydaje mi sie ze maja bardzo dobre oferty pracy dla opiekunek w porównaniu do innych agencji. Może i zarabiam trochę mniej ale przynajmniej mam spokojną głowę. Już nie raz słyszałam o oszustwach i szczerze dziękuję za takie coś. w dodatku mam teraz legalną umowę i to jest dla mnie bardzo ważne bo staram się o niemiecką emeryturę
Mariola1956

Postprzez Magda_opiekunka » Cz, 14 gru 2017, 18:43

Zgadzam się w 100%-nawet jak się mniej zarobi, to jest też mniej stresu. Nie wiem, pewnie są różne agencje, ja akurat nie mam jeszcze takiego doświadczenia, ale z procare jestem zadowolona, zaczyna się dobrze. Odpowiadają na pytania. Może kiedyś będę chciała na własną rękę, jednak nie chce ryzykować, mam rodzinę do utrzymania.
Magda_opiekunka

Poprzednia strona

Powrót do Z agencją czy na czarno?