Konsultingdla Opiekunek

Jaką formę wyjazdu wybrać? Wasze doświadczenia.

Konsultingdla Opiekunek

Postprzez Konsultantka00 » So, 10 paź 2015, 16:52

Zakres usług (internetowo w przypadku innych województw lub dojazd do klienta w okolicy):
Gotowa baza adresów Agencji Opiekunów osób starszych w Polsce i Niemczech
Pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych
Możliwość pozostawienia dokumentów aplikacyjnych w specjalnie stworzonej bazie ułatwiającej kontakt agencjom z Opiekunami - tylko na życzenie Opiekuna
Konsultacje odnośnie wyboru odpowiedniej agencji
Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej (w tym do rozmowy w języku niemieckim z agencją lub rodziną podopiecznego)

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej osoby. Brak naliczania godzinowego charakterystycznego dla branży konsultingowej.Chętnie pomogę również w innych kwestiach nie tylko związanych z tymi powyżej wypisanymi.

Zapraszam do kontaktu
Konsultantka00

Re: Konsultingdla Opiekunek

Postprzez jaworzanka » Pn, 8 lut 2016, 10:07

Witam, chcialabym zasiegnac info na temat agencji [proszę o nieużywanie nazw firm poza tematem przeznaczonym na opinie o firmach i agencjach pracy/ Admin], mam od nich oferte pracy, ale zastanawia mnie dlaczego firma nie ma telefonu stacjonarnego, czy mozna zaufac takiej agencjiPozdrawiam Krystyna
jaworzanka

Postprzez Gucia77 » Pn, 8 lut 2016, 11:05

No trochę dziwna sytuacja jak firma nie ma telefonu stacjonarnego. Czyżby nie mieli siedziby firmy? Hmmm...
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez jaworzanka » Pn, 8 lut 2016, 11:25

No wøasnie, podaja adres NysaRynek 36 a ale tylko tel kom, a wlascicielka dzwoni do mnie z Ingolstadt w niemczech, mowi ze tel stacjonarny to juz dzis przezytek, i ze ona oferty dostaje od niemieckich firm i puszcza dalej, rozmawialam z opiekunka ktora pracuje u tej rodziny co ja mam jechac, ale ona jest przez firme Weritas i jest ok, firma wyplacalna,wiec zapytalam w firmie weritas dlaczego tak sie stalo ze ich stele/bo tam jest icch opiekunka/ ma obslugiwac teraz inna firma, To potwierdzili ze moje dane sa w systemie do tej rodziny ale wlasnie z inna firma.Moje obawy to sa takie czy ta firma nie pozyskuje opiekunki a potem moze nie wyplacac wynagrodzenia. Czy moje myslenie jest prawidlowe?? czy moze panikuje
jaworzanka

Postprzez Gucia77 » Pn, 8 lut 2016, 13:50

Trochę pokręcona sytuacja.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez sofia » Wt, 14 lis 2017, 10:50

Moim zdaniem Medipe ma najfajniejsze warunki. Ja w każdym razie jestem zadowolona, bo przynajmniej mają krótki i przejrzysty regulamin, a nie jak inne agencje. No i premie Świąteczne chyba najwyższe obecnie http://medipe.pl/premia/
sofia

Powrót do Z agencją czy na czarno?