Z agencją?

Jaką formę wyjazdu wybrać? Wasze doświadczenia.

Re: Z agencją?

Postprzez Magda_opiekunka » Wt, 16 maja 2017, 10:15

Zdecydowanie z agencją, choć warto je wybierać z głową. Ja się nacięłam, musiałam dochodzić swoich praw jeśli chodzi o wypłatę, a naprawdę nie było to łatwe ani przyjemne. Teraz myślę o podpisaniu umowy z ProCare
Magda_opiekunka

Postprzez Gość » Pt, 19 maja 2017, 13:11

Oczywiście, że z agencją. Po co masz się stresować, że jesteś nielegalnie w obcym kraju?????
ja wyjeżdżam z goworkiem i jestem zadowolona. Lepiej mieć święty spokój, a i odłożyć trochę składki na emeryturę, żeby potem nie zostać z niczym..............
Gość

Postprzez Tamara31 » Cz, 1 cze 2017, 18:18

Moim zdaniem lepiej z agencją, bo wtedy jednak jest to wszystko kontrolowane, no i na legalu. Tutaj - http://laxocare.pl/praca-opiekunki-niemczech/ mają wiele ogłoszeń, przejrzyjcie sobie.
Tamara31

Postprzez Beatka01s » Śr, 13 wrz 2017, 11:23

Witam ja polecam skorzystać ci z agencji ale sprawdzonych jak ta opieka niemcy http://ps24.net.pl/praca-opieka-niemcy ja jeździłam z nimi 4 lata i byłam zawsze zadowolona. Teraz niestety mam problemy zdrowotne i muszę się podleczyć. Zarobki ok
Beatka01s

Postprzez Iwona470 » Pt, 26 sty 2018, 18:29

Zgadzam się, że lepiej z agencją. Na początku w obcym kraju każdy jest zagubiony i dobrze mieć kogoś, kto nam pomoże. Sama szukałam pomocy u swojej firmy Procare z niektórymi rzeczami. Bez agencji bym się nie ruszyla.
Iwona470

Postprzez urszulka » Pt, 27 kwi 2018, 11:49

Jaka jest pewność, że wypłacą pieniądze bez umowy? A co z ubezpieczeniem? Za dużo niewiadomych. Podpisałam umowę z promedica24 na wyjazd do Niemiec, zapewniają mi transport, mieszkanie i wiem ile zarobię. Do tego jak się coś dzieje mogę zawsze do koordynatorki zadzwonić a składki są odprowadzane.
urszulka

Poprzednia strona

Powrót do Z agencją czy na czarno?