Z agencją?

Jaką formę wyjazdu wybrać? Wasze doświadczenia.

Re: Z agencją?

Postprzez kotulka » Pt, 27 lis 2015, 14:10

Wiadomo zależy na kogo się trafi. Ja trafiłam na super rodzinę i super podopiecznego. Ciężko mi będzie zmienić Sztele w razie...no w razie...który mam nadzieję nie nastąpi zbyt szybko.
kotulka

Postprzez kaśka33 » Pn, 30 lis 2015, 14:09

Hej drogie Panie.
Też miałam taki dylemat jak wyjeżdżałam pierwszy raz. Nie ukrywam, że długo się zastanawiałam co zrobić, ale zdrowy rozsądek wziął górę :)
Rok temu pierwszy raz wyjechałam z agencją (zresztą śmiało ją mogę polecić wahającym się dziewczynom - [reklama/Admin]) i nie żałuję.
Wszystko było dograne, dostałam umowę, ubezpieczenie, za friko miałam dojazd a pieniądze wypłacali na czas. Dla mnie dużym plusem było to że nie musiałam martwić się o kwestie organizacyjne. Nie żałuję tej decyzji, mimo że praca opiekunki jak wiecie do łatwych nie należy :) Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
kaśka33

Postprzez Anna Bliska » Pn, 25 kwi 2016, 13:02

Nigdy nie podjęłam się wyjazdów na czarno do pracy w Niemczech. Za duże ryzyko, jak dla mnie. Zawsze wybieram agencje opiekunek osób starszych, bo wiem, że mam zapewnioną legalną pracę z wypłatą i ubezpieczeniem na czas. Wolę zarobić o 100 euro mniej, a mam spokojną głowę.
Anna Bliska

Postprzez OpiekunkaKraków » Pt, 27 maja 2016, 09:34

Stanowczo odradzam "wyjazdy na czarno"! Tylko te ze sprawdzoną agencją. Moja to A&J Partners i jestem bardzo zadowolona. Wszystko legalnie, stały kontakt, gwarancja, że dostanę swoje pieniądze po skończonym zleceniu.
OpiekunkaKraków

Postprzez krysia » Wt, 27 wrz 2016, 17:44

Ja też kilka razy wyjeżdżałam na czarno, ale zrezygnowałam. Stwierdziłam, że lepiej wyjechać legalnie. Może pieniądze są troche mniejsze, ale nie żałuję swojej decyzji. Wyjeżdżałam już z różnymi firmami i mogę polecić firmę Konik oraz firmę Prosenior. Obecnie nadal wyjeżdżam z konikiem i jestem zadowolona.
krysia

Postprzez helenahelena » Śr, 23 lis 2016, 21:48

Polecam prace z Agencja, legalnie. Wyjezdzalam z [usunięte ze względu na reklamę // Admin]. Dobre zarobki, opieka ze strony firmy.
[usunięte ze względu na reklamę // Admin]
helenahelena

Postprzez Gosska » Cz, 8 gru 2016, 15:32

Tak z agencją mam swoją ulubioną [usunięte ze względu na charakter reklamowy / Admin] na której nigdy się nie zawiodłam i mam pewność,że tam gdzie jadę nic mi się nie stanie a pieniądze będą wypłacone na czas i w ogóle będą. Poza tym na tzw. czarno trochę bym się bała jednak pracować patrząc przez pryzmat wszystkiego
Gosska

Postprzez helenahelena » Śr, 14 gru 2016, 23:27

Warto jechac za posrednictwem agencji.Wrocilam dzisiaj z kontaktu, na ktorym bylam z firmy Promedica 24.Jestem zadowolona.Polecam prace przez agencje.Legalna praca, kontakt z opiekunem kontaktu.Gdy konczy sie Kontrakt dzwoniono do mnie z propozycjami prtejechania na inne kontrakty.Bardzo wiele ofert posiada Firma Promedica 24.Dobre zarobki.Polecam.
helenahelena

Postprzez Kinga899 » Wt, 10 sty 2017, 17:16

Wyjazd z agencja jest bardziej bezpieczny i wszystko jest poza tym zorganizowane, nie trzeba sie o nic martwic. Dla mnie wazne jest ze ze mam opłacane skladki w Polsce i bede miala cos do emerytury. Ja wyjezdzam z Senioraktiva24 i jestem bardzo zadowolona, firma daje czesto podwyzki i prezenty- ostatnio np dostalam orygyginalne perfumy.
Jestem zadowolona w 100%i polecam kazdej opiekunce ktora mysli o pracy w Niemczech. :D
Kinga899

Postprzez Jan » Pt, 24 lut 2017, 14:23

Powiem tak, jak dla mnie wyjazdy z agencją do jakiejkolwiek pracy są dużo bezpieczniejsze, ponieważ to inny kraj, obcy ludzie, nieznajome miejsca i masa formalności zwykle w obcym języku. Osobiście nie puściłbym swojej kobiety do pracy znalezionej "na własną rękę". Najzwyczajniej w świecie nie mógłby jeść,spać tylko ciągle bym się martwił. Moja żona jako opiekunka osób starszych wyjeżdża systematycznie, nawet teraz jest w pracy. Kiedyś znajomi zachwalali ile to nie zarabiają i żona się skusiła, dali nam namiary na agencję MG solutions, resztą oczywiście już się zajęliśmy sami. Gdyby nie agencja to nawet jeśli żona tak czy inaczej zdecydowałaby się wyjechać nie wiem jakby sobie poradziła w nowym środowisku. Nic się nie traci a dużo zyskuje, w końcu znajdują pracę, we wszystkim pomagają i dbają o to aby pieniądze były wypłacane wtedy kiedy wypłacane być powinny więc żona nie bała się o to z czego przeżyje i czy jej się to opłaca.
Jan

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Z agencją czy na czarno?