Kurs języka niemieckiego

Masz problem z językiem niemieckim? Zadaj pytanie Opiekunkom znającym go bardzo dobrze. Tu również możesz zamieszczać popularne zwroty, które przydadzą się w pracy każdej Opiekunce.

Kurs języka niemieckiego

Postprzez Kala » Pt, 3 lip 2015, 15:33

Potrzebuje zrobić szybki, a przede wszystkim skuteczny kurs j. niemieckiego.. Polećcie coś proszę. Nie wiem na co zwracać uwagę. A chciałabym zrobić to dobrze.
Kala

Re: Kurs języka niemieckiego

Postprzez Gabababa » Pt, 3 lip 2015, 23:17

Zwracaj uwagę, żeby grupy były kameralne. Nie po 20 osób, bo im mniejsza grupa tym większe skupienie nauczyciela.
Gabababa

Postprzez Helena » Śr, 15 lip 2015, 20:36

najefektywaniejsze są te kursy w szybkiej wersji..spotkania codziennie i głównie rozmowy.niestety są znacznie droższe :(
Helena

Postprzez Gabababa » Pt, 17 lip 2015, 22:13

Helena napisał(a):najefektywaniejsze są te kursy w szybkiej wersji..spotkania codziennie i głównie rozmowy.niestety są znacznie droższe :(

N to fakt na takie to trzeba już spore fundusze, ale warto mieć silne podstawy to już na miejscu więcej się douczy podczas rozmów z seniorem.
Gabababa

Kurs języka niemieckiego

Postprzez Agnieszka » N, 20 wrz 2015, 16:49

Drogie Koleżanki, jeżeli chodzi o przygotowanie językowe do pracy w Niemczech w roli Opiekunki to osobiście mogę polecić znajomego. Jest to młoda, energiczna osoba, absolwent Germanistyki. Z tego co wiem to nie bierze dużo za lekcje a jest solidny i bardzo mu zależy na każdym uczestniku. Kontakt do niego: Jakub 695399669. Mam nadzieję, że ma jeszcze wolne miejsca.
Agnieszka

Powrót do Słowniczek Opiekunki