pies na ofercie

Praktyczne informacje dotyczące pracy Opiekunki. Jest to miejsce na Wasze doświadczenia i przeżycia nabyte podczas pracy z seniorami.

Re: pies na ofercie

Postprzez ewak » Pt, 24 kwi 2015, 10:06

antypsowa napisał(a):A co powiecie na to - mam alergie na psią sierść. Powedziałam o tym agecnji a ona rodzinie. Mówią - nie ma żadnego zwierzaka, bardzo mnie chcą, mi też warunki odpowiadały to jade. A na miejscu co? pies... i to nie mały, tylko taki duży, choćby wilczór! Zaraz alergia, wysypka, swędzenie w gardle i plamy na całym ciele i wracałam do domu.. tłumaczyli się, że bardzo chcieli właśnie mnie, przyznali się, że nie powiedzieli o psie specjalnie.Nawymyślałam im na miejscu, no bezmózgi, ja jechałam taki kawał drogi tylko po to, żeby zaraz się wracać... straciłam i czas i pieniądze...

Bardzo nieciekawa sytuacja... narazili Cię na niebezpieczeństwo... znam osobę, która tak bardzo jest uczulona ale nie na psy tylko na koty, że zaczyna jej puchnąć gardło jak się jakiś znajdzie zbyt blisko niej. ale zapłacili za Twoją podróż?
ewak

Postprzez zofka » Pn, 11 maja 2015, 15:59

antypsowa napisał(a):A co powiecie na to - mam alergie na psią sierść. Powedziałam o tym agecnji a ona rodzinie. Mówią - nie ma żadnego zwierzaka, bardzo mnie chcą, mi też warunki odpowiadały to jade. A na miejscu co? pies... i to nie mały, tylko taki duży, choćby wilczór! Zaraz alergia, wysypka, swędzenie w gardle i plamy na całym ciele i wracałam do domu.. tłumaczyli się, że bardzo chcieli właśnie mnie, przyznali się, że nie powiedzieli o psie specjalnie.Nawymyślałam im na miejscu, no bezmózgi, ja jechałam taki kawał drogi tylko po to, żeby zaraz się wracać... straciłam i czas i pieniądze...

Współczucia... ja sie ciesze, że nie jestem uczulona na sierść zwierzaczków. Za bardzo je lubię :)
zofka

Postprzez muszka » Śr, 10 cze 2015, 21:52

Nie miałabym nic przeciwko zwierzakowi na ofercie.
muszka

Postprzez tekla » Cz, 2 lip 2015, 22:27

Ja nie miałabym nic przeciwko zwierzakom na ofercie. Jeszcze mi się taka nie zdarzyła a szkoda. Ja mam psa i lubię zwierzęta. Miło by mijał czas.
tekla

Postprzez Elwira » Wt, 1 mar 2016, 22:00

Ja jestem zalamana bo u mnie nie chca pieska... chcialam swojego przywiezc bo ona jest cudowna.... ale niestety nie ma szans...
Elwira

Postprzez irka » Śr, 2 mar 2016, 09:05

Elwira napisał(a):Ja jestem zalamana bo u mnie nie chca pieska... chcialam swojego przywiezc bo ona jest cudowna.... ale niestety nie ma szans...

Oj szkoda...może seniorka/senior uczulony albo boi się zwierząt?
irka

Postprzez Jolasia » Śr, 2 mar 2016, 16:41

a moja babka jak pokazałam jej na zdjęciu mojego psa to go chciała żebym jej go oddała(przywiozła) . Pomyślałm sobie wtedy w życiu bym Ci go nie przywiozła i nie oddała chodziłby z kleszczami i innymi insektami tak jak te jej koty.
Jolasia

Postprzez Gucia77 » Cz, 3 mar 2016, 09:52

Elwira napisał(a):Ja jestem zalamana bo u mnie nie chca pieska... chcialam swojego przywiezc bo ona jest cudowna.... ale niestety nie ma szans...

MOże znajdziesz jeszcze ofertę gdzie będą chcieli twojego psiaka.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez Dagmara » Śr, 20 gru 2017, 07:29

Mysle, ze powinnas porozmawiac ze swoja agencja o tym. Taka sytuacje w sumie nie powinna miec miejsca, powinnas byc o wszystkim informowana. Ja współpracuję z Medipe i nie ma takich sytuacji. Z resztą sam regulamin o tym mowi.
Dagmara

Postprzez Magda_opiekunka » So, 13 sty 2018, 17:08

Racja – agencja powinna informować, mnie Procare informuje o wszystkim. Chociaż tutaj sytuacja wyszła później… Ale ja bym chyba w takim razie porozmawiała z agencją i zrezygnowała z tej konkretnej oferty.
Magda_opiekunka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca Opiekunki w Niemczech