Czy opłaca się wyjechać?

Praktyczne informacje dotyczące pracy Opiekunki. Jest to miejsce na Wasze doświadczenia i przeżycia nabyte podczas pracy z seniorami.

Re: Czy opłaca się wyjechać?

Postprzez renatka88 » So, 9 gru 2017, 23:39

Zaczęłam współpracę z Medipe jakiś czas temu i jestem naprawdę zadowolona. Zarobki takie o jakich była mowa i regulamin bardzo przejrzysty i krotki. Mam nadzieje, że to się nie zmieni.
renatka88

Postprzez Iwona470 » Pn, 11 gru 2017, 22:40

Opłaca sie – większe pieniądze i uczysz się języka. Jak skorzystasz z pomocy firmy (w moim przypadku Procare24), to też wszystkiego się dowiesz, masz umowę itd. W Polsce zarabiałam malutkie pieniądze niestety za podobną pracę albo i cięższą…
Iwona470

Postprzez gogosiaczek » Śr, 20 gru 2017, 07:27

Jeśli tylko chcesz zarobić, to jak najbadziej się opłaca. Ja jestem teraz z agencją Medipe i przez rok odłożyłam już fajną sumę. Cały czas jakieś premie. Regulamin mają dość jasny i przejrzysty, więc możesz sobie przeczytać jak to u nich wygląda.
gogosiaczek

Postprzez KasiaPerla » Śr, 20 gru 2017, 20:13

Hmm warto, czy nie warto- napewno warto wiedziec z czym sie mozesz spotkac. Ponad 3 lata pracuje w opiece. Na moim blogu opisalam co mnie spotkalo na zleceniach. Zapraszam. http://kasiaperla.blogspot.com
Opowoadania znajdziecie pod etykietami opowiadania na pasku bocznym lub w archiwum. Rowniez na pasku bocznym. Polecam ogolnie calego bloga. Pozdrawiam.
KasiaPerla

Postprzez zuzanna77 » Wt, 2 sty 2018, 15:13

u mnie ( jestem w agencji Medipe) zarobki są świetne, plus co jakiś czas dostajemy premie w wysokosci 400 euro :) Mozesz sobie poczytac o tym na ich stronce, bo tam maja wszystko fajnie opisane.
zuzanna77

Poprzednia strona

Powrót do Praca Opiekunki w Niemczech