Czy opłaca się wyjechać?

Praktyczne informacje dotyczące pracy Opiekunki. Jest to miejsce na Wasze doświadczenia i przeżycia nabyte podczas pracy z seniorami.

Czy opłaca się wyjechać?

Postprzez Gość » Pn, 2 lis 2015, 10:48

Witam wszystkich serdecznie,napiszcie proszę jak przedstawiają się finanse,czy warto było?Ja drążę ten temat od pewnego czasu,u mnie jest pewien problem bo mam 2 nastoletnich synów którzy dają ostro popalić oraz żona która się nie zgadza,lecz ja jestem strasznie uparty.Już się dowiedziałem ,że będąc w pl na urlopie agencje nie płacą.Tak więc w moim przypadku w pl mam ok 2tys zł na miesiąc,wyjeżdżając np:1mies w de i 1mies w pl wychodzę na zero.Doradzcie proszę ,finanse to byłby mocny argument dla mojej pięknej.No cóż z jez niem jakoś by było,ostatnio rozwiązałem test umieszczony przez agencje i udało się.Radość we mnie wstąpiła bo ostatnio doznaję samych przykrości.
Gość

Re: Czy opłaca się wyjechać?

Postprzez barbara » Pn, 2 lis 2015, 15:23

Witaj Gosciu :D przewaznie kazda z nas decydujac sie na prace w opiece zostawiala dzieciaki pod opieka kazda z nas mialą rozne powody a i zarobek dla nas mial duze znaczenie a praca w opiece no coz trzeba ja chociaz w malej czesci lubiec jest wiele czynnikow ktore mowia za i przeciw :roll: jezeli ciagnie Cie do takiej pracy to musisz dogadac sie z zona ;) zarobki sa juz powyzej 4000 tys wiec idzie odlozyc :P najgorsza to rozlaka ale i to da sie pogodzic zycze powodzenia w realizacji planow
barbara

Postprzez Gucia77 » Wt, 3 lis 2015, 14:05

Ja powiem tak. W sumie mnie nic nie trzymało w Polsce, bo syn już dorosły jakoś sobie poradzi. W Polsce w życiu nie zarobiłabym tyle co w Niemczech więc lepiej mi pracować miesiąc/miesiąc niż zarabiać w Polsce najniższą krajową.

[wątek przeniesiony do działu Praca Opiekunki // Admin]
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez ewa » Wt, 3 lis 2015, 14:55

Rany bozkie :lol:

Jasiu, Nemo, Gościu , ogarnij się człowieku ....szwendasz się po tym forum i jęczysz jak nawiedzony. Zachowujesz się jak dziewica na moście wśród żołnierzy, i chciałbyś i boisz się i synowie i żona i teściowa i praca. Ten test z niemieckiego mój kot też przeszedł :D inna rzecz jest język a inna radzenie sobie w trudnych sytuacjach. Trzeba w tej pracy być odważnym , myślącym, dobrze zorganizowanym i odpowiedzialnym. To, że potrafisz wydłubać środek z jabłka to za mało...Będziesz się opiekował człowiekiem a nie podlewał kalafiory. Nie znam Cię więc nie oceniam czy w ogóle nadajesz się do zajmowania chorą osobą, ale wydajesz mi się chwiejny i mało męski. Przez takich facetów jak Ty rosną mi wąsy i codziennie rano ze strachem spoglądam w dół czy nie wyrosły mi ja ja :mrgreen:
ewa

Postprzez nemo09 » Wt, 3 lis 2015, 16:57

witaj,no cóż miałem nadzieję ,że sobie ode mnie odpoczniesz!,nie wypada Damie nie odpowiedzieć,nie myśl sobie,że się podlizuję,coś w tym jest co piszesz ,nie chcę ale muszę się z tobą zgodzić tak na 99%,możesz się cieszyć,liczyłem że ktoś mi napisze konkrety a tu kicha,Twoje poczucie humoru jest za....ste,chętnie bym Ci p....il ale jesteś kobietą,na koniec mocno Cię sciskam i Zyczę żeby Ci wyrosły jaja.Daj znać to się wtedy chętnie z Tobą spotkam i obiję Ci m...dę.Aby Ci poprawić humor i w drodze podziękowań za Wszystko kawał:
Jaki jest najlepszy zawód na świecie?Nauczycielka,dlaczego?bo stawia pałę w 2 sekundy!!!!!!!!!!!!!!!

Z wyrazami szacunku Jan
nemo09

Postprzez ewa » Wt, 3 lis 2015, 18:12

I zapomniałam dodać, że w tej pracy także trzeba mieć wysoką kulturę osobistą i być osobą zrównoważoną psychicznie. Tym wpisem przekonałeś mnie, że posiadasz te wszystkie pozytywne cechy aż w nadmiarze :D
Pracownicy agencji opiekunów też przeglądają to forum, więc myślę, że zasypią Cię propozycjami pracy :mrgreen: Oni szukają właśnie takich ludzi :D Powodzenia !
ewa

Postprzez Gucia77 » Wt, 3 lis 2015, 19:56

Ja nic już nie dodam. Rozmowa powaliła mnie na łopatki. Siedzę i płaczę ze śmiechu :lol:
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez nemo09 » Śr, 4 lis 2015, 00:24

Sympatyczna Ewo!!!!!!!!!!!!!111111
Kulturę to mam genetyczną kaszubską ,ale przeginasz,co Ty sobie myślisz będziesz mnie mieszać z gównem tak bezkarnie?,to twój styl ,wyśmiać,poniżyć,zgnoić,popatrz sobie na Twoje koleżanki i ucz się od nich kultury.A co do agencji(strachy na lachy) to mają co najmniej 600 euro od osoby i wystarczy aby ktoś mówił po niem jak Twój kot i może jechać ,a jak ma kwalifikacje ,prawko to już bajka.Może będziesz miała pecha i się spotkamy to Cię wyściskam mocno (tylko nie myśl sobie,że mi st..ie).Pozostałe Twoje koleżanki ciepło pozdrawiam,nisko się kłaniam i bardzo dziękuję za ludzkie zrozumienie-jestem pewien ,że czytacie tak więc korzystam z okazji.Ideałem nie jestem ,a kto nim jest? Ja znam swoje wady,są tacy co nie znają lub nie chcą znać,a na męskość to nie wjeżdżaj bo zamiast w d..ę to dostaniesz w m...ę,my chłopaki jesteśmy może tępaki ale problemy rozwiązujemy ostatecznie siłowo i żadna kobita tego nie zmieni jak świat- światem.Na koniec ,żebyś nie płakała to wiedz,że to są wygłupy Jana :lol: :lol: :lol:
nemo09

Postprzez ewa » Śr, 4 lis 2015, 09:00

:lol:
Ostatnio edytowano Śr, 4 lis 2015, 12:03 przez ewa, łącznie edytowano 1 raz
ewa

Postprzez ewa » Śr, 4 lis 2015, 09:11

:lol: więcej nic nie dodam....
Ostatnio edytowano Śr, 4 lis 2015, 12:04 przez ewa, łącznie edytowano 1 raz
ewa

Następna strona