Czy opłaca się wyjechać?

Praktyczne informacje dotyczące pracy Opiekunki. Jest to miejsce na Wasze doświadczenia i przeżycia nabyte podczas pracy z seniorami.

Re: Czy opłaca się wyjechać?

Postprzez barbara » Śr, 4 lis 2015, 10:40

Ewcia znasz sie na ludziach nawet :shock: tych w wirtualnym swiecie :D Jan swoja droga tez ma talento aktor jak trza ;) zadna rola nie jest mu obca :roll:
barbara

Postprzez nemo09 » Śr, 4 lis 2015, 12:02

Witaj kochaniutka
Daj sobie na luz ,jeżeli Cię jakiś knyp skrzywdził to mi przykro,To nie powód aby na płci brzydszej się mścić tak bez końca.Co ci" wisi"-chyba nic :lol: ,daj się kochać i bądz kochana :mrgreen: (ja się nie nadaję ale są jeszcze inni na pewno trafisz na swojego z twoim dowcipem, masz duże szanse :D .Rozumiejesz białko(to po kaszub.kobieta-tłum.dosłowne).Wiem ,że mnie nie cierpisz tak więc pozdrawiam Twojego rudego kota w którym jestem zakochany :roll: tymbardziej ,że dogadałbym się z nim po niemiecku :D .

Ps.Proszę Cię już mnie więcej nie podniecaj :roll:
A jabłuszko wcale nie tak łatwo zrobić(ja mam lepsze kubki smakowe,tak więc nie podskakuj :lol: )

Do uzdżeni
( Do widzenia-tłum z kasz....) Jan
nemo09

Postprzez ewa » Śr, 4 lis 2015, 12:08

barbara napisał(a):Ewcia znasz sie na ludziach nawet :shock: tych w wirtualnym swiecie :D Jan swoja droga tez ma talento aktor jak trza ;) zadna rola nie jest mu obca :roll:

Basiu, to prawda :mrgreen: dlatego nie zamierzam więcej wdawać się w dyskusję :mrgreen:
ewa

Postprzez Krak » Cz, 5 lis 2015, 10:41

Gość napisał(a):Witam wszystkich serdecznie,napiszcie proszę jak przedstawiają się finanse,czy warto było?Ja drążę ten temat od pewnego czasu,u mnie jest pewien problem bo mam 2 nastoletnich synów którzy dają ostro popalić oraz żona która się nie zgadza,lecz ja jestem strasznie uparty.Już się dowiedziałem ,że będąc w pl na urlopie agencje nie płacą.Tak więc w moim przypadku w pl mam ok 2tys zł na miesiąc,wyjeżdżając np:1mies w de i 1mies w pl wychodzę na zero.Doradzcie proszę ,finanse to byłby mocny argument dla mojej pięknej.No cóż z jez niem jakoś by było,ostatnio rozwiązałem test umieszczony przez agencje i udało się.Radość we mnie wstąpiła bo ostatnio doznaję samych przykrości.

Witaj, ja jestem opiekunem już od dłuższego czasu i uważam, że to dobra opcja. Może nie zarobisz tyle ile na budowie, ale jak nie masz smykałki do takich prac to opieka w niemczech też jest opłacalna. Ja z moją żoną ustalam to tak, że ja wyjeżdżam na 2 miesiące ona w tym czasie zajmuje się domem i dziećmi. Jeśli chodzi o pracę to ona raczej siedzi w domu i zajmuje się jakimiś pierdołkami. To zrobi serwetkę, to uszyje jakąś bluzkę, to poobkleja szkatułkę. Ludzie to kupują i ma jakiś drobny zysk. Jak przyjeżdzam to ja zajmuję się dzieciakami i gotuję obiady. Nie powiem, żeby mial w tym czasie jakis odpoczynek ale przynajmniej jestem z rodzina. Powodzenia w pracy! Dasz rade chłopie! Nie ma co sie bac, bo jak tu któraś z Pań wspomniała - jesteś chłopem i jak będziesz tak siedział w kącie to sam będziesz potrzebował opiekuna.
Krak

Postprzez nemo09 » Cz, 5 lis 2015, 13:39

Witam
Dzięki za odpowiedź.Jan
nemo09

Postprzez dorota » Wt, 17 lis 2015, 11:06

jezu co wy tu wypisujecie czy opłaca sie wyjechac tak opłaca sie ,ale trzeba byc naprawdę cierpliwym, opiekunczym, ja podeszłam do tej pracy tak jak by to był ktos chory z mojej rodziny wyobraziłam sobie siebie chora bolącą jeczącą z bółu,, przypomina mi sie wtedy ze ja tez jestem taka , , ale to nie ze złosci na kogos tylko ze mnie boli, wiec starałam sie byc cierpliwa choc czasami sie mi chciało spac a tu babcia woła halo,,, bo chce na kibelek no wiec co powiem czekaj przeciez to nie poczeka, usmiechnięta schodziłam babcia przepraszała ze mnie musiała wezwac w nocy ja muwie ze to naturalne zechce sie i trzeba .
dorota

Postprzez Jagna » Wt, 17 lis 2015, 22:03

dorota napisał(a):jezu co wy tu wypisujecie czy opłaca sie wyjechac tak opłaca sie ,ale trzeba byc naprawdę cierpliwym, opiekunczym, ja podeszłam do tej pracy tak jak by to był ktos chory z mojej rodziny wyobraziłam sobie siebie chora bolącą jeczącą z bółu,, przypomina mi sie wtedy ze ja tez jestem taka , , ale to nie ze złosci na kogos tylko ze mnie boli, wiec starałam sie byc cierpliwa choc czasami sie mi chciało spac a tu babcia woła halo,,, bo chce na kibelek no wiec co powiem czekaj przeciez to nie poczeka, usmiechnięta schodziłam babcia przepraszała ze mnie musiała wezwac w nocy ja muwie ze to naturalne zechce sie i trzeba .

Bardzo dobre podejście. Ja miałam dziadka z demencją i tez wyobraziłam sobie siebie przerażoną, jak zapominam o wszystkim. Bardzo frustrujące.
Jagna

Postprzez ewa » Śr, 18 lis 2015, 17:48

Dorota i Jagna....w pełni popieram :D czasem jak mi moja pdp działa trochę na nerwy, to myślę, że ja ( jak dożyję) to będę taka sama albo jeszcze gorsza i mimo wszystko chciałabym ,żeby ktoś mnie rozumiał i traktował po ludzku :)
ewa

Postprzez nemo09 » Śr, 18 lis 2015, 20:02

Witam
Dzięki dziewczyny,że coś napisałyście,ja raczej nie należę do bojących,moja teściowa z demencją tak dziś truła,skakała z tematu na temat,cała ta paplanina kupy się nie trzymala,i jeszcze podsuwała mi zdjęcia które już ze 100 razy widzialem i patrz i patrz i tak wkółko,a ja tu obiad robię i lecą mi rzeczy z ręki i nie wiem czy posoliłem itd -ile człowiek może wytrzymać?,i czy można być normalnym?A spanie w nocy,cóż pracuję na zmiany tak więc całe nocki zasówam,aż tak boli wszystko i ze zmęczenia aż dostaję drgawek-nie nowina dla mnie nocna praca a raczej z...ol.Tak zmienić ,życie o 360 stopni-wbrew żonie to można mieć wątpliwośći?

Pozdrawiam Jan
nemo09

Postprzez igaska74 » Cz, 19 lis 2015, 08:58

Przypomniało mi się, że czytałam tu podobny temat viewtopic.php?f=24&t=7 . Sytuacja na odwrót tylko pani już miała ugraną ofertę. Także możesz poczytać jak to się skończyło.
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca Opiekunki w Niemczech