Czy opłaca się wyjechać?

Praktyczne informacje dotyczące pracy Opiekunki. Jest to miejsce na Wasze doświadczenia i przeżycia nabyte podczas pracy z seniorami.

Re: Czy opłaca się wyjechać?

Postprzez nemo09 » Cz, 19 lis 2015, 14:45

cześć
Dzięki za link,co za facet!!! chylę głowę,moja boi się rozpadu mał i zdrady,mówię przecież maja po 70 i więcej lat-odp no takie to dopiero mają potrzebę i polegniesz!!!,bardzo mnie kocha ,jest kochana,jak się nie zgodzi to nie wyjadę ,tylko tu w pl będę za grosze pracował ,bo pracę i tak zmienię-dla niej zrobię wszystko .

Pozdrawiam Jan
nemo09

Postprzez Gucia77 » Cz, 19 lis 2015, 14:50

nemo09 napisał(a):cześć
Dzięki za link,co za facet!!! chylę głowę,moja boi się rozpadu mał i zdrady,mówię przecież maja po 70 i więcej lat-odp no takie to dopiero mają potrzebę i polegniesz!!!,bardzo mnie kocha ,jest kochana,jak się nie zgodzi to nie wyjadę ,tylko tu w pl będę za grosze pracował ,bo pracę i tak zmienię-dla niej zrobię wszystko .

Pozdrawiam Jan

Najważniejsze, żeby podjąć wspólną decyzję.
Wiesz...ja też już miałam kilku takich "zakochanych" co wyjechali do pracy za granicę i tyle ich widziałam. Więc zapewnienia, że się kocha niewiele dają.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez nemo09 » Pt, 20 lis 2015, 19:54

Cześć
Przykra sprawa,współczuję,jesteś poraniona przez takich pajaców,w życiu różnie bywa tak więc nie będę mówił,że mnie to nie dotyczy,z metalu nie jestem,no cóż staram się mieć zasady,być normalnym,nie dążyć do grzechu ani nie planować,a że jestem marność nad marnościami,jestem nikim to może i lepiej dla mnie ,trzeba samemu ,doświadczyć, nisko upaść aby przejrzeć.To co mnie w tym roku spotkało,nieszczęścia jedno po drugim,najgorsze a może najlepsze bo uniknołem śmierci i kalectwa(miałem poważny wyp samochodowy)powinno mnie dobić a jednak jestem szczęśliwy,bo Pan jest dobry i pozwala mi się zmienić oraz wyzbyć się tego co złe we mnie.

Pozdrawiam Jan
nemo09

Postprzez Foltynka » Wt, 12 sty 2016, 14:53

Ja jestem bardzo zadowolona, byłam już drugi raz u tej samej podopiecznej z firmy [miejsce na nazwy firm jest w dziale opinie o firmach pośredniczących / Admin] jeżdżę i źle nie trafiam:) Jest całkiem sprawna więc dobrze nam się spędzało dni, na spacer ją brałam na wózku.
Jak przyoszczędzę (tam nie wydaję pieniędzy, bo mam wszystko na miejscu, jedzenie dobre), to jestem na plus na następny miesiąc w polsce, bo miałam 5500 tyś na czysto a to całkiem nieźle się już żyje z taką kaską :D
Bo jak byłam pierwszym razem w niemczech to dużo wydałam na zakupy do polski jak wracałam, prezenty, słodycze, więc jak dostałam kase to nie wyszłam na następny miesiąc za dobrze :) :) :)
"Zaw­sze bądź sobą, wy­rażaj siebie, miej wiarę w siebie, nie poszu­kuj ludzi suk­ce­su po to aby stać się ko­pią ich oso­bowości"
Foltynka

Postprzez Gucia77 » Wt, 12 sty 2016, 22:31

Dlaczego sprawną podopieczną zabierasz na spacery na wózku?
Gucia77

Postprzez nemo09 » So, 16 sty 2016, 20:39

witam
Szału nie ma 2,5 na miesiąc,cieszy mnie fakt,że dobrze trafiłaś i jesteś zadowolona.Proszę napisz jak wygląda u Ciebie wolny czas i czy go masz?Pozdrawiam Jan
nemo09

Postprzez Foltynka » Wt, 26 sty 2016, 16:12

Bo sama daleko nie zajdzie na nogach szybko się męczy. Jest sprawna że sama je, przesiada się czasem z drobną pomocą.
"Zaw­sze bądź sobą, wy­rażaj siebie, miej wiarę w siebie, nie poszu­kuj ludzi suk­ce­su po to aby stać się ko­pią ich oso­bowości"
Foltynka

Postprzez Gucia77 » Śr, 27 sty 2016, 08:54

Foltynka napisał(a):Bo sama daleko nie zajdzie na nogach szybko się męczy. Jest sprawna że sama je, przesiada się czasem z drobną pomocą.

Aha
Gucia77

Postprzez Foltynka » Wt, 2 lut 2016, 11:33

nemo09 napisał(a):witam
Szału nie ma 2,5 na miesiąc,cieszy mnie fakt,że dobrze trafiłaś i jesteś zadowolona.Proszę napisz jak wygląda u Ciebie wolny czas i czy go masz?Pozdrawiam Jan

2,5 tyś?? To może znajdziesz coś lepszego... To bardzo mało kasy za taką pracę daleko od domu... Jak z Twoim niemieckim? Ja mam dość komunikatywny, bo staram się słuchać u babci jak jestem niemieckiej telewizji no i rozmawiam dużo z nią. Byłam też na kursie, bo chciałam podwyżkę, to dostałam taki warunek, że język muszę podciągnąć i ok, dostałam to miejsce gdzie teraz jeżdżę na zmianę z inną opiekunką (tam chcieli z dobrym językiem bo babcia dużo mówi:) ), co jestem zadowolona. Wcześniej też nie było źle, ale trochę bardziej wycofana babcia i raczej mało kontaktowa, więcej pracy no i mniej kaski. No teraz już dwa razy byłam, jestem na przerwie w pl bo muszę sobie tu pozałatwiać coś, ale jeszcze jadę za ok miesiąc na pewno :-)
Jak miałam wojny czas to z rodzinką na skype rozmawiałam albo ze znajomymi i czytałam sporo książek albo coś na necie. No i teraz jeszcze mam niedaleko inną opiekunkę, to czasem wieczorem razem siedzimy, albo jak córka przyjedzie od babci raz na jakiś czas, to w ogródku albo w salonie sobie robimy taką posiadówkę babską :) Tak o to nie chcę szaleć zabardzo, bo wolę w polsce za tę kaskę poszaleć:) wieczory mam wolne zawsze i w ciągu dnia jak potrzebowałabym to pewnie bym mogła wyskoczyć, ale nie potrzebuję raczej. Raz tylko miałam awarię jak babcia była chora, to prawie tydzień musiałam być w nocy też czujna w razie czego, ale sama z siebie bym jej wtedy nawet doglądała, nawet jakbym w pracy nie była, bo szkoda staruszki, taka z gorączka leżała, a to dobra kobieta...
Foltynka

Postprzez Gucia77 » Wt, 2 lut 2016, 14:16

Super, że masz Polkę niedaleko i możesz sobie gdzieś wyjść. Zawsze to jakaś odskocznia od rzeczywistości.
Gucia77

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca Opiekunki w Niemczech