Na co wydajecie zarobione pieniądze?

Praktyczne informacje dotyczące pracy Opiekunki. Jest to miejsce na Wasze doświadczenia i przeżycia nabyte podczas pracy z seniorami.

Re: Na co wydajecie zarobione pieniądze?

Postprzez DorotaM » Pn, 27 kwi 2015, 11:11

fajrant napisał(a):Tak czytam co piszecie i przypominam sobie jak wyglądało moje życie kilka lat temu. W tym roku robię sobie dłuższą przerwę w opiece nad seniorami i będę pomagać córce w opiece nad dzieckiem. Wnuk ma już rok więc córa wraca do pracy. Nie chce dawać dziecka do żłobka więc zaoferowałam swoją pomoc. Remonty ukończone, kredyty spłacone, oszczędności na koncie :). Mąż w tamtym roku zdał licencję na ochroniarza (dostał ode mnie pieniądze na kurs na 44 urodziny) i znalazł dobrą pracę w ochronie. Chyba wyszliśmy na prostą z kłopotów finansowych.

Zazdroszczę! Też chciałabym już osiąść na dłużej w Polsce. Ale jeszcze trochę i może też zrobię sobie dłuższą przerwę.
DorotaM

Postprzez mari » Pn, 27 kwi 2015, 11:20

fajrant napisał(a):Tak czytam co piszecie i przypominam sobie jak wyglądało moje życie kilka lat temu. W tym roku robię sobie dłuższą przerwę w opiece nad seniorami i będę pomagać córce w opiece nad dzieckiem. Wnuk ma już rok więc córa wraca do pracy. Nie chce dawać dziecka do żłobka więc zaoferowałam swoją pomoc. Remonty ukończone, kredyty spłacone, oszczędności na koncie :). Mąż w tamtym roku zdał licencję na ochroniarza (dostał ode mnie pieniądze na kurs na 44 urodziny) i znalazł dobrą pracę w ochronie. Chyba wyszliśmy na prostą z kłopotów finansowych.

Fajrant super słyszec coś dobrego, że komuś się udało :)
mari

Postprzez mewa12 » Śr, 29 kwi 2015, 09:51

Ostatnio kupiłam sobie drogi krem w douglasie. Pani tak zachwalała, że się skusiłam. A tak to mąż coś tam przebąkuje o wakacjach, chciałby gdzieś pojechać, ale powoedziałam mu odrazu żeby szukał czegoś blisko, bo samolot odpada.
mewa12

Postprzez miau » Pn, 4 maja 2015, 13:08

mewa12 napisał(a):Ostatnio kupiłam sobie drogi krem w douglasie. Pani tak zachwalała, że się skusiłam. A tak to mąż coś tam przebąkuje o wakacjach, chciałby gdzieś pojechać, ale powoedziałam mu odrazu żeby szukał czegoś blisko, bo samolot odpada.

Widze, że tu na forum duzo osób boi się latania, nie rozumiem dlaczego :P Dla mnie to środek transportu jak każdy inny...
miau

Postprzez Wanda » Pn, 11 maja 2015, 10:36

Też nie rozumiem, ja zamierzam moje odłożone pieniądze wydać na jakieś wakacje w tym roku, już tak dawno nigdzie nie byłam...
Wanda

Postprzez baraniuk » Cz, 20 kwi 2017, 12:53

sisi napisał(a):Ja także zbieram, ale na własny biznes :) chciałabym kiedyś otworzyć swój interes, marzy mi się mała kwiaciarnia lub cuiernia jesczze nie wiem. Chciałabym, żeby te pieniądze nie leżały wiecznie na koncie, tylko, żeby pracowały, a ja przy okazji spełnie swoje marzenie. Ale to odległa przyszłość jesczze.

Ja, marzę o otwarciu firmy produkcyjnej. Znalazłam już nawet miejsce, w którym mogłabym zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt: https://e-hak24.pl/ - czy myślicie, że podołam?
baraniuk

Poprzednia strona

Powrót do Praca Opiekunki w Niemczech