Na co wydajecie zarobione pieniądze?

Praktyczne informacje dotyczące pracy Opiekunki. Jest to miejsce na Wasze doświadczenia i przeżycia nabyte podczas pracy z seniorami.

Re: Na co wydajecie zarobione pieniądze?

Postprzez Katarina » Pn, 17 lis 2014, 09:42

W zeszłym miesiącu kupiliśmy rowery dzieciom, za dwa planujemy krótki wyjazd gdzieś w góry jak wróce. Czyli takie przyjemności, na które nie było nas stać wcześniej. Odkładam też na wesela moich dzieci już :D
Katarina

Postprzez krolowa » Wt, 18 lis 2014, 16:47

Katarina napisał(a):W zeszłym miesiącu kupiliśmy rowery dzieciom, za dwa planujemy krótki wyjazd gdzieś w góry jak wróce. Czyli takie przyjemności, na które nie było nas stać wcześniej. Odkładam też na wesela moich dzieci już :D

Dzieci jesczze przede weseliskami? I zazdroszczę i współczuję he he. Moje dzieci np. nie chciały ode mnie grosza na wesele, każde sobie postanowiło, że najpierw uzbiera i za swoje wyprawi. ale nie zawsze się da niestety...
krolowa

Postprzez wizza » Pn, 24 lis 2014, 17:00

Na życie i przyjemnosci kosmetyki, wyjścia jak wracam do domu na pizze, do kina wnuki zabieram...
wizza

Postprzez basia » Wt, 25 lis 2014, 09:22

Na leczenie mamy głównie... jej emerytura ledwo starcza jej na życie, nie wiem z czego kupowałaby leki a jest tego w trzy i troche..
basia

Postprzez Krysta » Śr, 26 lis 2014, 09:23

basia napisał(a):Na leczenie mamy głównie... jej emerytura ledwo starcza jej na życie, nie wiem z czego kupowałaby leki a jest tego w trzy i troche..
Najgorsza jest właśnie sytuacja chorych emerytów albo rodzin z ciężko chorymi dziećmi, których leczenie przewyższa miesięcznie dochody nie raz.... ja sobie nie wyobrażam co zrobić w takiej sytuacji... trzeba być bardzo silny, żeby się nie poddać w takiej beznadziei...
Krysta

Postprzez rozowa » Pt, 28 lis 2014, 09:53

Krysta napisał(a):
basia napisał(a):Na leczenie mamy głównie... jej emerytura ledwo starcza jej na życie, nie wiem z czego kupowałaby leki a jest tego w trzy i troche..
Najgorsza jest właśnie sytuacja chorych emerytów albo rodzin z ciężko chorymi dziećmi, których leczenie przewyższa miesięcznie dochody nie raz.... ja sobie nie wyobrażam co zrobić w takiej sytuacji... trzeba być bardzo silny, żeby się nie poddać w takiej beznadziei...

Ja mam sąsiadke - sama ma niedowład lewej ręki i sparaliżowaną córkę. Od 20 lat sama się nią zajmuje bo mąz ją zostawił. Gdyby nie pomoc sasiadów i siostry to nie wiem jak dałaby rade i nie chodzi tylko o pieniadze... gardło sciska jak się patrzy na takie historie...
rozowa

Postprzez monika » Pt, 12 gru 2014, 16:48

Ja odkładam na starośc większośc a reszta idzie na życie po prostu...
monika

Postprzez renatka » Pn, 15 gru 2014, 10:45

A ja zbiream na wlasny interes w pl. chcialabym otworzyc kiedys mala firmę, jakąś małą gastronomie albo kwiaciarnie. Marzy mi sie byc na swoim kiedys...
renatka

Postprzez etap » Pt, 6 mar 2015, 10:58

marysia napisał(a):Ja niestety nie mam komfortu wydawania na przyjemności. Mam komornika, kredyty, długi... zamierzam z tego wyjśc a potem coś odłożyć, ale wszystko po kolei...

Marysia, krok po kroczku a dojdziesz do celu. Znam to z autopsji . Nie zapominaj jednak tez o tym, ze zyjesz tu i teraz i dla ciebie tez cos sie nalezy, nie tylko dla komornika.
etap

Postprzez $$$ » Pn, 9 mar 2015, 13:45

Hmmm .... ja nie wydaje jakos szczegolnie zarobionych pieniedzy. Tylko na najwazniejsze wydatki, bieżące. A tak poza tym to odkladam, szykują mi się 3 śluby i 2 komunie w tym roku w rodzinie, nie wiem czy na wszystkich będę, ale tak czy siak spora sumka pojdzie.
$$$

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca Opiekunki w Niemczech