Na co wydajecie zarobione pieniądze?

Praktyczne informacje dotyczące pracy Opiekunki. Jest to miejsce na Wasze doświadczenia i przeżycia nabyte podczas pracy z seniorami.

Re: Na co wydajecie zarobione pieniądze?

Postprzez marianka61 » Pn, 9 mar 2015, 16:02

Na studia dzieci...
Wiosna!
marianka61

Postprzez $$$ » Pn, 9 mar 2015, 16:04

marianka61 napisał(a):Na studia dzieci...

Tak to jest ... uciułane z trudem pieniądze wiecznie wydajemy na kogoś ;)
$$$

Postprzez sonia » Wt, 24 mar 2015, 16:37

Ja ostatnio jak byłam w Polsce to jednej wnuczce kupiłam rowerek a wnukowi od syna laptopa. Tak więc wydaję raczej nie na siebie, choć oczywiście czasem i przyjemność dla mnie musi się jakaś znaleźć ;)
sonia

Postprzez aleksa.77 » Pt, 27 mar 2015, 18:47

Ja część przeznaczam na spłatę hipoteki, część wpłacam na konto oszczędnościowe a i dzieciakom zawsze coś trzeba kupić, bo wyrastają z ubrań i butów.
aleksa.77

Postprzez wesołka » Pn, 30 mar 2015, 15:34

Ja przede wszystkim spłacam długi. Zakopałam się trochę, więc sporą częsć pożerają mi raty. Jeszcze TYLKO 1,5 roku... grunt to mieć pozytywne nastawienie...
wesołka

Postprzez begonia » Wt, 31 mar 2015, 12:36

Ja na dzieci. Nastolatkowie mają swoje wymagania ;) poza tym chce żeby się uczyły i coś osiągneły, więc pomagam im jak mogę.
"Młodość mu­si się wyszu­mieć, sta­rość - wygderać. " ;)
begonia

Postprzez anna73 » Wt, 31 mar 2015, 15:53

begonia napisał(a):Ja na dzieci. Nastolatkowie mają swoje wymagania ;) poza tym chce żeby się uczyły i coś osiągneły, więc pomagam im jak mogę.

begonia tylko nie rozpuszczaj ich za bardzo :D
Obrazek
anna73

Postprzez gałganka » Śr, 1 kwi 2015, 14:59

Chciałabym na swoje przyjemności wydawac, ale niestety jeszcze na to nie czas, najpierw długi, jeszcze trochę, choć już momentami mam wszystkiego dość..
gałganka

Postprzez mari » Śr, 1 kwi 2015, 15:30

A ja, właściwie to dzieci mają już swoje życie, dobrze im się wiedzie, więc pomagać nie musze. więc tak na życie i odkładamy część. Bez szaleństw, ale przynajmniej o nic się martwić nie musimy ;)
mari

Postprzez Elza » Cz, 2 kwi 2015, 10:06

Powiem Wam, że komfort psychiczny jaki dają mi zarobki z de jeśli chodzi o bezpieczeństwo finansowe to jest super sprawa. Nie muszę martwić się za co opłacę rachunki, czy pod koniec miesiąca nie zabraknie do życia... a kiedyś tak było. Ten spokój sprawił, że odetchnęłam i ja i mój mąż, bo bywało naprawdę ciężko, raz nawet odłączyli nam prąd. Żyliśmy w takiej beznadziei... teraz widze, że życie może być prostsze, o pieniądze się już nie martwie. Życie jest bogate w problemy, dobrze, że usunęłam chociaż ten jeden z naszej drogi.
Elza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca Opiekunki w Niemczech