Praca w opiece. Jakie firmy polecacie?

Szukasz sprawdzonych agencji? Przeczytaj opinie innych Opiekunek na ich temat. Jeśli wróciłaś właśnie z Niemiec (lub innego kraju), tutaj możesz podzielić się swoimi wrażeniami na temat firmy, z którą współpracowałaś.

Praca w opiece. Jakie firmy polecacie?

Postprzez elka » Śr, 28 wrz 2016, 18:21

Witam wszystkich,

Z jaką firmą wyjechać do opieki do Niemiec? Proszę o wasze propozycje
elka

Re: Praca w opiece. Jakie firmy polecacie?

Postprzez magdalena333 » Śr, 28 wrz 2016, 19:17

Witaj. Ja wyjeżdżałam z firmy promedica i z konika. Muszę przyznać, że obie firmy całkiem pozytywnie mnie zaskoczyły i jakichś większych problemów nie miałam, a jak było coś nie tak to pomagali i widać było, że nie mają tegp gdzieś. Jednak jeśli miałabym wybrać jedną z nich to wybrałabym konika. Bardzo spodobało mi się to że nie wymagali od razu świetnej znajomości języka tylko zaproponowali bezpłatny kurs. Panie są bardzo sympatyczne i nie traktują opiekunek z góry. Wypłata jest zawsze na czas. Polecam serdecznie i pozdrawiam :)
magdalena333

Postprzez opiekunka1234 » Cz, 29 wrz 2016, 20:12

magdalena333 napisał(a):Witaj. Ja wyjeżdżałam z firmy promedica i z konika. Muszę przyznać, że obie firmy całkiem pozytywnie mnie zaskoczyły i jakichś większych problemów nie miałam, a jak było coś nie tak to pomagali i widać było, że nie mają tegp gdzieś. Jednak jeśli miałabym wybrać jedną z nich to wybrałabym konika. Bardzo spodobało mi się to że nie wymagali od razu świetnej znajomości języka tylko zaproponowali bezpłatny kurs. Panie są bardzo sympatyczne i nie traktują opiekunek z góry. Wypłata jest zawsze na czas. Polecam serdecznie i pozdrawiam :)

ZGADZAM SIE FIRMA WIARYGODNAA POLUBILAM PRACE Z NIMI, JESTEM OPIKUNKOM JUZ OD 8 LAT I PRACOWALAM Z WIELOMA FIRMAMI, JAK PANI SIE ZDECYDUJE WYJECHAC Z NIMI TO PROSZE POWIEDZIEC ZE PANI GRAŻYNKA POLECAŁA
opiekunka1234

Postprzez Karolina » So, 8 paź 2016, 22:42

Pozdrawiam Panią Rozalkę z Konika, gdyby nie ona to by mnie rodzina wyrzuciła na zbity pysk. Będe jej wdzięczna do konca życia i na pewno cały czas bede wyjeżdżać z konikiem
Karolina

Postprzez ass » N, 23 paź 2016, 17:11

A jak z zarobkami u nich?
ass

Postprzez Karolina » N, 6 lis 2016, 20:29

ass napisał(a):A jak z zarobkami u nich?

zależy jaki język, ja mam dobry i zarabiam 1400 euro, według mnie zarobki bardzo dobre
Karolina

Postprzez ass » N, 20 lis 2016, 23:33

Dziękuję bardzo Pani Karolino, już zgłosiłam się do firmy i przedstawili mi fajną ofertę, więc niedługo będe wyjeżdżać. Pozdrawiam :)
ass

Postprzez helenahelena » Śr, 23 lis 2016, 21:51

Firma Promedica 24 oferuje dobre zarobki. Praca legalna, opieka ze strony firmy takze podczas pobytu w Niemczech u podopiecznego. Pracowalam w tej firmie i obecnie tez jestem zatrudniona, niedlugo wyjezdzam na kontrakt.
https://promedica24.com.pl/?gclid=CNC-3 ... lsrc=aw.ds
helenahelena

Postprzez Kinga899 » Wt, 10 sty 2017, 16:36

Najlepsza firma w Polsce która wysyla opiekunki do Niemiec do SENIORAKTIVA24 !!
jakby ktos chcial wyjechac do Niemiec i zarobic troche wiecej pieniedzy http://senioraktiva24.pl/

Co prawda troche czekalam na zlecenie ale warto! Pozdrawiam Pania Lidię która zawsze mi pomaga-osatnia oferta do babci była bardzo dobra, rodzina sympatyczna, traktowali mnie jak czlonka rodziny, dostawalam od nich dodatkowe pieniadze. Niestety babcia miala raka jelita i zmarła w grudniu. Czekam teraz na nową oferte i wezme cokolwiek bo wiem ze oferty są sprawdzone!
Kinga899

Postprzez mariaj » Pt, 27 sty 2017, 11:44

Dzień Dobry . Serdecznie polecam współpracę z firmą Active-Intercare z Warszawy.Wyjeżdżam ztą firmą od 3 lat. Bardzo dobra relacja koordynatorów . Wynagrodzenie wypłacane terminowo. Sprawdzone rodziny .Polecam Mariaj
mariaj

Następna strona

Powrót do Opinie na temat firm pośredniczących w wyjazdach