Prośba!

Szukasz sprawdzonych agencji? Przeczytaj opinie innych Opiekunek na ich temat. Jeśli wróciłaś właśnie z Niemiec (lub innego kraju), tutaj możesz podzielić się swoimi wrażeniami na temat firmy, z którą współpracowałaś.

Re: Bengi

Postprzez Anisia » N, 8 lis 2015, 15:48

Gość napisał(a):Czy pracował ktoś dla frigi z bydgoszczy? :?:

Wątek połączony z już istniejącym [Admin]

No ! Mają juz fajne ogłoszenia do opieki do osób pochodzących z kraju który koniecznie chce zamieszkac w Niemczech :D ciekawe czemu Pani Kanclerz ze swojego gabinetu nikogo nie poleci żeby sie opiekował 24 godz na dobe? Czyżby ją to przerosło? :)
Anisia

Re: Prośba!

Postprzez DorotaM » Pt, 13 lis 2015, 08:55

Poważnie? :shock: :shock: :shock:
DorotaM

Postprzez mariaj » Cz, 26 lis 2015, 21:12

Witam, ja polecam firmę Active Intercare z Warszawy, jeżdżę z nimi od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Wypłaty są zawsze terminowe i przedstawione oferty odzwierciedlają rzeczywistość.
Pozdrawiam,Maria
mariaj

Postprzez barbara » Wt, 15 gru 2015, 15:28

Prosze o info na temat agencji Optimo-MODO w Niemczech czy ktos cos wie :shock: mialam juz od nich dwa telefony :mrgreen:
barbara

Postprzez barbara » Pt, 8 sty 2016, 15:19

barbara napisał(a):Prosze o info na temat agencji Optimo-MODO w Niemczech czy ktos cos wie :shock: mialam juz od nich dwa telefony :mrgreen:

Juz cos o nich wiem sa na internecie www.niemcy-opieka .eu powolaj sie na mnie p.kasia szcz.z tego co mowia to niezle wyglada,ta Pani Kasia b.mila ,wesola a co dlej trzeba sprawdzic
barbara

opinia o firmie

Postprzez martucha44 » Pn, 11 sty 2016, 14:28

Kochane opiekunki,czy ktoras z Was wyjezdzala za posrednictwem firmy Personel Group?Jakie macie opinie,prosze podzielcie sie..fakt roznie sie trafia,ale chodzi konkretnie o w/w.Z gory dziekuje.

[post przeniesiony z niewłaściwego działu // Admin]
martucha44

Re: opinia o firmie

Postprzez anna73 » Śr, 13 sty 2016, 12:28

martucha44 napisał(a):Kochane opiekunki,czy ktoras z Was wyjezdzala za posrednictwem firmy Personel Group?Jakie macie opinie,prosze podzielcie sie..fakt roznie sie trafia,ale chodzi konkretnie o w/w.Z gory dziekuje.

[post przeniesiony z niewłaściwego działu // Admin]

Niestety nie pomogę. Nie znam firmy.
anna73

Postprzez jaworzanka » Pn, 8 lut 2016, 09:46

Czesc < A czy znacie firme LTD Personal serwice z Nysy, bo jakos malo do mnie przemawia , a mam od nich oferte
jaworzanka

Postprzez jagoda » Śr, 10 sie 2016, 22:40

Personal group to odnoga krakowskiej ekipy p. Biniek. Przestrzegam przed nimi!
jagoda

Postprzez Kostek32 » Pt, 12 sie 2016, 16:57

W internecie piszą co chcą. mało to wiarygodne. Lepiej, żeby ktoś znajomy ci załatwił. Nie jedziesz w ciemno
Kostek32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie na temat firm pośredniczących w wyjazdach