Prośba!

Szukasz sprawdzonych agencji? Przeczytaj opinie innych Opiekunek na ich temat. Jeśli wróciłaś właśnie z Niemiec (lub innego kraju), tutaj możesz podzielić się swoimi wrażeniami na temat firmy, z którą współpracowałaś.

Bengi

Postprzez Bengi » Śr, 15 lip 2015, 13:27

opinie o agencjach
Bengi

Re: Bengi

Postprzez Gość » Śr, 15 lip 2015, 13:28

Czy pracował ktoś dla frigi z bydgoszczy? :?:

Wątek połączony z już istniejącym [Admin]
Gość

Re: Bengi

Postprzez Anisia » Pt, 28 sie 2015, 09:15

Gość napisał(a):Czy pracował ktoś dla frigi z bydgoszczy? :?:

Wątek połączony z już istniejącym [Admin]

Masakra. Nie polecam. U mnie o mały włos a nie skończyłoby sie zgonem.
Anisia

Re: Prośba!

Postprzez DorotaM » Pt, 28 sie 2015, 15:41

Nie kojarzę firmy, ale chyba lepiej dla mnie.
DorotaM

Postprzez muszka » Pt, 9 paź 2015, 09:48

Widać nie ma agencji idealnej, ale chociaż żeby byli uczciwi w tym co podają w ofertach, że wyjeżdżasz i wiesz, że trafisz dokładnie do tej rodziny co ci proponują i dokładnie do tego przypadku. Nawet jakby uczciwie powiedzieli, że podopieczny jest leżący i potrzebny transfer i zapobieganie odleżynom to na pewno też ktoś zgłosiłby się za godne pieniądze.
muszka

Postprzez Anisia » Wt, 13 paź 2015, 06:36

Czy ktoś był z agencji Adiutor z Torunia? Mówią że niby fajna agencja ale nie do końca :( prosze o opinie
Anisia

Postprzez Beti » Wt, 13 paź 2015, 10:36

Anisia napisał(a):Czy ktoś był z agencji Adiutor z Torunia? Mówią że niby fajna agencja ale nie do końca :( prosze o opinie

Wyjechałam z nimi na kilka ofert. Z góry wygląda dobrze, ale jak sprawdziłam ZUS to złapałam się za głowę. Nie miałam odprowadzanych składek :shock: mimo, że zapewniają, że regulują sprawy z ZUSem.
Beti

Postprzez Anisia » Wt, 13 paź 2015, 10:55

Beti napisał(a):
Anisia napisał(a):Czy ktoś był z agencji Adiutor z Torunia? Mówią że niby fajna agencja ale nie do końca :( prosze o opinie

Wyjechałam z nimi na kilka ofert. Z góry wygląda dobrze, ale jak sprawdziłam ZUS to złapałam się za głowę. Nie miałam odprowadzanych składek :shock: mimo, że zapewniają, że regulują sprawy z ZUSem.

Beti a powiedz mi potem uregulowali te składki? A jak płacą? W ogóle to powiedz mi czy stań podopiecznego zgadza sie na miejscu z tym co piszą w ofercie? A może orientujesz się czy można jechac na 4-5 tygodni? I jak z wypłatą płaca regularnie czy trzeba interweniować?
Anisia

Postprzez Beti » Wt, 13 paź 2015, 10:59

Anisia napisał(a):
Beti napisał(a):

Beti a powiedz mi potem uregulowali te składki? A jak płacą? W ogóle to powiedz mi czy stań podopiecznego zgadza sie na miejscu z tym co piszą w ofercie? A może orientujesz się czy można jechac na 4-5 tygodni? I jak z wypłatą płaca regularnie czy trzeba interweniować?

Uregulowali, ale nie umiałam im już drugi raz zaufać.
Beti

Postprzez Anisia » Pt, 23 paź 2015, 09:01

A ktoś był może z Avorii z Chorzowa? JAk to się ma?
Anisia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie na temat firm pośredniczących w wyjazdach