Nietrzymanie moczu

Przyczyny i objawy chorób wieku starczego. Dowiedz się, z czym możesz się spotkać w trakcie swojej pracy.

Re: Nietrzymanie moczu

Postprzez ola » Pt, 3 lip 2015, 11:22

Ja też się opiekowałam taką osoba, ale dla mnie jakimś dużym problemem to nie było bo kobieta miała wkładki tena lady extra i extra plus na noc, to nawet nie było czuć nieprzyjemnego zapachu tak one go skutecznie zatrzymywały
ola

Postprzez igaska74 » Pn, 6 lip 2015, 16:07

Nic nie jest straszne jak ma się odpowiedni sprzęt :)
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez Ekspert TENA Lady. » Pn, 24 sie 2015, 11:31

To prawda, odpowiednie zabezpieczenie to podstawa, kiedy podopieczna zmaga się z nietrzymaniem moczu. Schorzenie to dotyka wielu kobiet w różnym wieku, a większość z nich to osoby starsze, niejednokrotnie leżące. Aby zadbać o ich komfort i lepsze samopoczucie, warto sięgnąć po specjalistyczne wkładki i podpaski TENA Lady. Dostępne w wielu rozmiarach i poziomach chłonności, pozostają suche nawet w przypadku wysokiej skali dolegliwości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego, przykrego zapachu. Aby dobrać rozmiar i chłonność odpowiedni dla takiej osoby, można skorzystać z możliwości zamówienia bezpłatnej próbki TENA Lady na stronie http://www.tena.pl/kobiety/produkty/bezplatna-probka.

Jeżeli mają Panie jakieś pytania na temat TENA Lady, bardzo chętnie opowiem o nich więcej.

Pozdrawiam,
Ekspert TENA Lady
Ekspert TENA Lady.

Poprzednia strona

Powrót do Choroby wieku starczego