Sindbad

Sprawdź jakie opinie mają poszczególni przewoźnicy, zanim zdecydujesz się na któregoś z nich.

Sindbad

Postprzez 3bozena » Wt, 29 lip 2014, 11:19

Jeżdżę Sindbadem praktycznie od początku pracy w opiece. Teraz przez ten wypadek trochę się boję, ale w sumie wszędzie zdarzają się wypadki. Jeszcze nigdy nie miałam do nich zastrzeżeń. Przyjeżdżają na czas. Kierowcy zmieniają się w czasie jazdy. Co sądzicie o nich? Któraś z was jeździ Sindbadem?
3bozena

Re: Sindbad

Postprzez gleba » Wt, 29 lip 2014, 11:38

Dokładnie tak jak piszesz - wypadki moga zdarzyc sie wszedzie. Ja tez jezdze sindbadem, i tez mam pietra wiekszego niz kiedys, ale niewazne jaka firma bym jechala - i tak bym sie bala. To nie kwestia znaku firmy, a w sumie szkoda, bo gdyby tak było możnaby było łatwo wykluczyc niebezpieczenstwo...
gleba

Postprzez begonia » Wt, 29 lip 2014, 14:35

Będę jechać Sindbadem. Mam nadzieję, że po podróży będę miała takie same odczucia jak wy :) .
"Młodość mu­si się wyszu­mieć, sta­rość - wygderać. " ;)
begonia

Postprzez palce lizac » Śr, 30 lip 2014, 08:35

Ja jechałam sindbadem jeden raz - podroz miala trwac 12 godzin a trwala 21.... autokar nam sie zepsul i tkwilismy te kilka godzin na pozal sie boze parkingu, na którym nie było nawet lawki, zanim dotarł autobus zamiennik. To wystarczyło, żeby zniechecic sie do niego raz na zawsze
palce lizac

Postprzez halka » Śr, 30 lip 2014, 09:00

Ja jechałam Sindbadem i podróż przebiegła znośnie.
halka

Postprzez 3bozena » Śr, 30 lip 2014, 13:27

palce lizac napisał(a):Ja jechałam sindbadem jeden raz - podroz miala trwac 12 godzin a trwala 21.... autokar nam sie zepsul i tkwilismy te kilka godzin na pozal sie boze parkingu, na którym nie było nawet lawki, zanim dotarł autobus zamiennik. To wystarczyło, żeby zniechecic sie do niego raz na zawsze

Współczucia. Ja raz jeden jechałam Eurobusem. Stawał na każdym przystanku po drodze jak autobus miejski i zbierał ludzi. Tak samo w Niemczech to zabierał kogoś to wysadzał. Podróż trwała wieki.
3bozena

Postprzez lidka » Pn, 4 sie 2014, 15:04

Tylko Sindbadem/Eurobusem. Po pierwszej historii z busem, kiedy wysadzili mnie pod innym numerem domu, ufam tylko dużym autokarom!
lidka

Postprzez Sabina » Wt, 26 maja 2015, 19:41

Jeżdżę z tą firmą już ponad 2 lata,prawie 3...i nie narzekam są ok.Tak ostatnio mieli parę wypadków,ale ogólnie jadąc z nimi czuję się bezpieczna.Chyba 2 razy mi się zdarzyło,że się spóżnili.Można by powiedzieć ,że to porządna firma
Sabina

Postprzez Aneta » Wt, 16 cze 2015, 07:57

Sabina napisał(a):Jeżdżę z tą firmą już ponad 2 lata,prawie 3...i nie narzekam są ok.Tak ostatnio mieli parę wypadków,ale ogólnie jadąc z nimi czuję się bezpieczna.Chyba 2 razy mi się zdarzyło,że się spóżnili.Można by powiedzieć ,że to porządna firma

Pare wypadków?? nic nie słyszałam? mi się nie zdarzyło, żeby się spóźnili także ja zdecydowanie polecam
Dob­rze jest być silną ko­bietą, ale jeszcze le­piej jest gdy wca­le nie trze­ba nią być 8-) 8-) 8-)
Aneta

Postprzez Kalia » Śr, 15 lip 2015, 18:11

jeżdże tylko z nimi :) polecam
Kalia

Następna strona

Powrót do Opinie na temat przewoźników