Starzeję się...

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Re: Starzeję się...

Postprzez herkuleska » Śr, 29 kwi 2015, 10:54

karla napisał(a):Dobra siostra jesteś! :) Mi też by się taka przydała :P raz jeden kupiłam sobie z córką serie zabiegów w zakupach groupowych, mezoterpaia to była. Ale szczerze powim że tak mi miziały te babeczi te skóre, że nic nie czułam prawie a efektów też zero..

No bo to wszystko to zwykły chwyt marketingowy i efekt placebo. Same sobie kobiety wmawiaja, że działa i kupują kolejne zabigi. Nic więcej tylko wyzysk.
herkuleska

Postprzez Justyna » So, 2 maja 2015, 21:58

Oj przydałaby mi się taka siostra co mi zafunduje weekend w spa. Chociażby po to żeby posiedzieć w dżakuzi
Justyna

Postprzez hanna » Wt, 12 maja 2015, 11:57

Powiem Wam dziewczyny tak... mam 58 lat, za niedługo stuknie i szósta dyszka a czuje się na 40... nie myślę w ogóle o wieku, pracuje, dbam o siebie na tyle na ile mi się chce i na ile mam czas i już. Najgorzej jak człowiek zacznie sam myśleć i się dołować. To lepiej wyjść do kina, poczytać książkę, obejrzeć film w takiej chwili.
hanna

Postprzez Izabela » Wt, 12 maja 2015, 21:47

Ja mam 40 w tym roku, ale czuję się na dużo mniej. Czasem patrzę na takie 40 latki i sobie myślę "ale ona stara" a później dochodzi do mnie, że to moja rówieśniczka :o :shock:
Izabela

Poprzednia strona

Powrót do Pokój zwierzeń