Starzeję się...

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Starzeję się...

Postprzez anna73 » Cz, 26 lut 2015, 11:13

Mam chyba jakąś depresje i musze sie wygadac...wtałam dziś rano, spojrzałam w lustro (ze smutkiem)... starzeję się! bez makijazu wyglądam coraz gorzej, marszczek przybywa, a i zapała do żtycia i do wszystkiego jakiś mniejszy mam. Czuje sie po prostu STARO!!!
Obrazek
anna73

Re: Starzeję się...

Postprzez tia » Cz, 26 lut 2015, 17:00

anna73 napisał(a):Mam chyba jakąś depresje i musze sie wygadac...wtałam dziś rano, spojrzałam w lustro (ze smutkiem)... starzeję się! bez makijazu wyglądam coraz gorzej, marszczek przybywa, a i zapała do żtycia i do wszystkiego jakiś mniejszy mam. Czuje sie po prostu STARO!!!

anna73 wiesz co Ci dolega? nadmiar czasu! masz za dużo czasu i myślisz o pierdołach :D wszyscy sie starzejemy, taka natura, a ze zmarszczkami się zaprzyjaźnij, dodają uroku ;)
tia

Postprzez radosna » Pt, 27 lut 2015, 16:40

Koleżanka wyżej ma rację, ale w sumie cię rozumiem, też miałam taki kryzys wieku średniego ha ha. Wydawało mi się, że jestem stara i nikomu już niepotrzebna i że nic dobrego mnie już w życiu nie czeka.
radosna

Postprzez malinka » Pn, 2 mar 2015, 10:01

To żadna nowośc i rewelacja, każdego dopadają mysli o starzeniu się. Ale ja się już przekonałam, że nie ma co wariować, życie tak zaskakuje, co jaiś czas dzieje sie cos co mi nie pozwala na takie smętne mysli. Jeśli za bardzo się na nich skupicie tożycie Wam rzeczywiście ucieknie i mnóstwo ważnych chwil, których nie dostrzeżecie!
malinka

Postprzez Krysta » Pn, 2 mar 2015, 12:24

Ania - jesli rocznik w nick ujest prawdziwy to masz dopiero 42 lata... przeciez to polowa Twojego życia dopiero! Druga połowa jeszcze przed Toba, gdzie tam starosc! Dziewczyno, w kwecie wieku jestes!!
Krysta

Postprzez eve55 » Pn, 2 mar 2015, 16:55

Anna, kryzys wieku średniego, nikogo nie ominie. Nie przejmuj się tym za bardzo naprawdę. To przejdzie. Zrób coś dla siebie, jakas kosmetyczka, fryzjer, zakupy, cokolwiek, odrazu poczujesz sie lepiej zobaczyszx ;)
eve55

Postprzez Bogusia » Wt, 3 mar 2015, 11:23

anna73 napisał(a):Mam chyba jakąś depresje i musze sie wygadac...wtałam dziś rano, spojrzałam w lustro (ze smutkiem)... starzeję się! bez makijazu wyglądam coraz gorzej, marszczek przybywa, a i zapała do żtycia i do wszystkiego jakiś mniejszy mam. Czuje sie po prostu STARO!!!

Kochana bez makijażu wygląda gorzej nawet młódk, wiec sie tym nie tłumacz. Zadbaj o siebie, jakas maseczka, sen, zdrowe jedzenie, troche ruchu, ładnych ciuch i odrazu poczujesz sie lepiej zobaczysz!
Bogusia

Postprzez Elza » Śr, 4 mar 2015, 13:54

Ja się czasem "dowartościowuje" i oglądam zdjęcia gwiazd bez makijażu ha ha. Media kreują je na boskie istoty, a ta naprawdę bez upiększaczy wyglądają jak zwykłe szare myszki.
Elza

Postprzez anna73 » Śr, 4 mar 2015, 16:37

Dziewczyny jesteście po prostu niezastąpione. Powiem szczerze, że kiedy przeczytałam Wasze rady to odrazu zrobiło mi sie lepiej. A jak jeszcze zastosuje się do nich to już w ogólę odmłodnieje hehe. Ale tak poważnie, to może coś w tym jest...trochę się zaniedbałam.. przydałoby mi się odświeżyć garderobe i zadbac bardziej o siebie tak ogólnie. Zaczne dzisiaj od paznokci i zrobię sobie ładny kolorek na nich, a co :)
Obrazek
anna73

Postprzez werona » Cz, 5 mar 2015, 11:02

To się tak wydaje, ale jesli w codziennym natłoku spraw zapominamy o nas, przestajemy się malowac, nosimy same dresy, źle jemy, pomijamy kosmetyke paznokci i ograniczamy swoja pielwegnacje do kapieli i rozczesania wlosów, to po jakimś czasie każda z nas poczuje się gorzej w swoim ciele. Wszystkiego wokól siebie się zrobić nie da, bo zabrakło by czasu ale trzeba o siebie dbac!
werona

Następna strona

Powrót do Pokój zwierzeń