Starzeję się...

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Re: Starzeję się...

Postprzez zadbana » Cz, 5 mar 2015, 16:07

Dla chcącego nic trudnego, zawsze wieczorem można wygospodarowac te pół godziny na domowe SPA ;)
zadbana

Postprzez werona » Pt, 6 mar 2015, 09:40

Dobra dziewczyny! Zbliża się weekend - wyzywam Was! Każda opisze jaki zabieg planuje sobie zafundować na ten weekend :D jutro, w sobote czy tam w niedzielę, w domu (lub jeśli ktoś woli to w salonie tez mozzna, proszę bardzo... :))

Ja zacznę - dziś nie bo wieczorem wpadną goście do babci i nie wiem czy nie bede potrzebna, ale jutro wieczorem przy kapieli zrobie sobie peeling kawowy :)
werona

Postprzez irka » Pt, 6 mar 2015, 09:46

Nooo... jak ktoś mnie wyzywa, to hańbą byłoby nie odpowiedzieć na wyzwanie :D Ja dziś zrobię paznokcie, kupiłam już z miesiąc temu piekny czrwony lakie i jesczze ani razu go nie użyłam, dziś jest dobra okazja :)
irka

Postprzez irka » Pt, 6 mar 2015, 09:49

Mi się strasznie podobają takie paznokce :

http://gwiazdunie.pl/zagadka-kto-ma-czerwone-paznokcie-zdjecia/zagadka-paznokcie/

Bardzo odwazżne, ale wyglądją bajecznie...
irka

Postprzez anna73 » Pt, 6 mar 2015, 10:10

Jesteście niemożliwe! Ja poznokcie mam już zrbione, ale przyjmuje wyzwanie, a co! mam mnóstwo maseczek takich w saszetkach z drogerii, zawsze jak jest promocja to kupuje a potem leżą... dziś sobie walne ze dwie na twarz i szyje. Jeszcze tak wypiękniejemy ci nasi podopieczni się w nas zakochaja :lol:
Obrazek
anna73

Postprzez wela » Pt, 6 mar 2015, 16:28

Hmmm.. ja tez się podepnę, tylko myslę co by tu zrobić i wymyśleć nie moge.. :P
wela

Postprzez krycha » Pn, 9 mar 2015, 11:26

irka napisał(a):Mi się strasznie podobają takie paznokce :

http://gwiazdunie.pl/zagadka-kto-ma-czerwone-paznokcie-zdjecia/zagadka-paznokcie/

Bardzo odwazżne, ale wyglądją bajecznie...

Fajne, ale raczej dla młodej osoby, ja bym razej takich sobie nie zrobiła, czułabym się w nich trochę komicznie ;) Ale wyglądają bardzo ładnie. Ja zazwyczaj nakładam zwykła odżywkę, po niej paznokcie mają ładny kolor. A odżywka szybko schnie, więc 5 minut i gotowe ;)
krycha

Postprzez werona » Wt, 10 mar 2015, 09:29

Ja po weekendzie i po peelingu :D swoją drogą polecam, jeśli któraś z Was go jeszcze nie robiła. W prawdzie łazienka a raczej wanna cała w fusach ale warto dla tak gładkiej skóry :)
werona

Postprzez Bogusia » Wt, 10 mar 2015, 09:56

Ja taki peeling aplikuję sobie zawsze raz w tygodniu, to ponoć zdrowe dla skóry, żeby mogła oddychać, trzeba usuwać stary naskórek.
Bogusia

Postprzez Jadzik » Wt, 10 mar 2015, 13:51

E tam starzeję sie... życie zaczyna się po 40, a jak masz 50 lat to po 50, a jak 60 to po 60! i juz!
Jadzik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pokój zwierzeń